Siteye İçi Başlıklar

Adet kanı büyüsü kaç günde etki eder

Adet Kanı Büyüsü Yapanlar

Adet kanı büyüsü kaç günde etki ederBayanların sevdikleri erkekleri kendilerine bağlamak için en çok kullandıkları bağlama büyülerinden biri de adet kanı büyüsüdür. Kendilerine ait olan adet kanı büyüsü kaç günde etki eder damlalarını sevdikleri erkeklerin yemeklerine damlatan bayanlar bu işlemlerin ilk adımını tamamlamış olurlar. Bu aşamadan sonra medyumlar özel tılsımlı sözler ile işlemleri tamamlayarak erkeklerin düşüncelerini kontrol altına alabilirler. Bu çok eskiden bu yana kullanılan önemli ve özel bir işlemdir. Birçok medyum bu işlemleri başarılı bir şekilde yapar ve bayanları mutlu sona ulaştırabilir. Ne kadar zaman içinde etki vereceği bilinmez ancak yine de etkileri çok güçlüdür ve erkekler bu etkilerin altına girdiklerini kesinlikle anlayamazlar. Bu sebeple birçok bayan sevdikleri erkeklerden karşılık alamadıkları zaman bu işlemler için medyumların kapılarını çalarlar.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Adet kanı büyüsünde amaç erkeklerin bilinçaltına etki etmektir. Bunu sağlamak kolay değildir ancak deneyimli bir medyum kısa zaman içinde istenen sonucu alır ve bu aşama da kesinlikle erkeklerin zarar görmemesini sağlayabilir. Genel olarak erkeklerin adet kanı damlatılmış yemekleri yemelerinden sonra ki birkaç gün içinde sonuç verdiği bilinir. Bu süre genellikle 1 veya 2 haftayı aşmaz. Eğer bu süreden daha uzun bir süre geçmiş olmasına rağmen istenen sonuç halen ortaya çıkmamışsa hemen işlemi yapan medyumun kapısını çalınmalı ve durum kendisine anlatılmalıdır. Aynı zamanda istedikleri sonucu alamayan bayanlar da medyumların bilgileri olmadan gelişi güzel işlemlerden yapmaktan her zaman uzak durmaları gerektiğini unutmamalıdırlar.

Adet Kanı Büyüsü  Duası

Adet kanı büyüsü kaç günde etki eder gibi işlemler insanların çok şey bekledikleri aynı zamanda sevdikleri kişileri kesinlikle risk altına atmak istemedikleri işlemlerdir. Medyumlar bu işlemler hakkında yeteri kadar bilgiye veya deneyime sahip olmadıkları takdirde çok zor durumlar yaşayabilirler. Bu sebeple bayanlar bu konuda çok dikkatli olmalı ve kesinlikle kendilerini kanıtlamış olan güvenilir medyumlar ile çalışmaya özen göstermelidirler. Bağlama büyüleri genellikle medyumları zorlayan işlemler değildir.

Adet Kanı Büyüsü Belirtileri

Aynı zamanda etki altına alınması istenen kişiler içinde ciddi bir risk bulunmamaktadır. Dolayısıyla insanlar bu işlemleri yaptırmak istedikleri zaman genellikle sevdikleri kişilerin risk altına girmeyecek olmasından dolayı rahat bir şekilde medyumların kapılarını çalarlar. Bu işlemlerden kısa zaman içinde sonuç almak isteyen kişiler öncelikle daha önce bu tarz işlemler yapmış olan medyumları araştırıp bu kişiler ile çalışmaya özen göstermelidirler.

Dikkatinizi Çekebilir

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan …

3 Yorumlar

  1. cemre solduran

    erkek arkadaşımla ayrıldım ve bu konuda çok tecrübesiz davranarak araştırma yapmadan bir kaç tane medyumla çalıştım ve dolandırıldım sonuç alamadım. Tavsiyeler üzerine medyum edis hocamla erkek arkadaşımın bana geri dönmesi ve bağlanması için adet kanı büyüsünü yaptırdım. 14 günün sonunda çalışmaların etkisiyle sevdiğim adam pişman bir halde bana geri dönüp bana bağlandı beraberliğimiz kaldığı yerden devam ediyor edis hocama emeklerinden dolayı teşekkür ederim herkese de tavsiye ederim numarası 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir