Siteye İçi Başlıklar

ağız kilitleme duası

Ağız kilitleme duası

Ağız kilitleme duası, bağlama büyülerinde okunmakta ve yazılmaktadır. Dil bağlama büyüsü olarak bilinen ve bazı kişiler için uygulanan büyüde dualar okunmaktadır. Bu duaların hangileri olduğunu medyum hocanız size bildirecektir. Duaların bazıları medyum tarafından okunurken bazıları da sizin tarafınızdan okunur. Ayrıca büyü yaptırmayıp sadece dua okumak isteyen kişiler de bu duaları okuyabilir. Büyüler bazıların ilgi gösterdiği ve talep ettiği uygulamalar olduğu halde bazılarının da yapmak istemediği bir durumdur.

Ağız kilitleme duası nedir?

Ağız kilitleme duası nedir hangi dua okunmalı gibi sorular da merak edilmektedir. Öncelikle kişinin abdest alması gerekir. 3 defa Ayet- el Kursi duası okunmalıdır. Bu duanın ardından Ya hayyu ya kayyum ya bediussemavati vel arz ya zülcelali vel ikram denilmelidir. Dualar okunduktan sonra; Allah’ım şu kişinin ağzını dilini bağla benim hakkımda kötü konuşmasını engelle denilmelidir. Ağız kilitleme dualarına ihtiyaç duyan kişiler bu duayı okuyarak karşısındaki kişinin ağzını bağlayabilir. Özellikle kendisi hakkında kötü konuşmaları engellemek için bu dua okunabilir.

Ağız kilitleme duası nasıl okunur

Kişilerin hakkında kötü konuşan ve sözleriyle onlara kötülük edenlere önlem almak için bu dua okunmaktadır. Bazen kayınvalideniz ya da başkası sizin için kötü konuşarak aile saadetinizi bozabilir. Ailenizin yıkılmasına neden olabilir. Eşiniz size kötü konuşmalar yapıyor ve sizi kırıyorsa ona önlem almak için de dua okuyabilirsiniz. Allah’a dileğinizi ileterek kabul görmesini bekleyebilirsiniz. Ağız kilitleme duası başkalarının sözleri karşısında zor durumda kalanlar tarafından okunmaktadır. Böylelikle daha mutlu ve rahat bir hayat sürülmesi hedeflenmektedir.

Ağız kilitleme büyüsü yapan hocalar

Dua okumak her türlü sıkıntıdan ve kötülükten korunmak için önemlidir. İnsanlar başlarına gelen sıkıntılı durumlardan kurtulmak için dua ederler. Özellikle geceleri ve seher vakti edilen dualar daha makbuldür. Kazadan, beladan ve sıkıntılardan kurtulma duaları her zaman kişileri rahatlatır. Ağız kilitleme duası da sözleriyle size zarar veren kişilere önlem almak için okunmaktadır. Kişiler bu duaları kendisi okuyabileceği gibi medyum hocalara da okutabilir. Ayrıca başka hangi duaların okunması gerektiği konusunda da medyumdan yardım alabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli çeşitli …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir