Siteye İçi Başlıklar

Aşk celbi nedir nasıl yapılır

Aşk Celbi Nedir?

Aşk celbi nedir nasıl yapılırCelb nedir sorusu birçok insanın merak ettiği bir soru haline gelmiştir. Celb kelime anlamıyla kendi tarafına çekmek, çağırmak anlamlarına gelmesinin dışında havas ilminin vazgeçilmezi mihenk taşlarından birisidir. Aşk celbi ise hoşlandıkları ve sevdikleri kişilerin gönüllerini acil bir şekilde kazanmak isteyen kişilerin tercih ettikleri ilk yöntem olan aşk celbi nedir nasıl yapılır konusunda birden fazla yöntem ve uygulama mevcuttur. Ama en çok kullanılan ve tercih edilen yöntem ise kişilerin şahsi bilgilerinin alınarak yapıldığı işlemdir.

Bu işlemlerde medyumlar kendilerinden yardım bekleyen kişileri ve aynı zamanda aşk yaşamak istediği kişinin kişisel bilgilerini yazdıkları kağıtların üzerinde çok güçlü ve özel bir şekilde dualara okuyarak işlemi sonlandırır ve bu kâğıt parçası yardım talep eden kişiye teslim edilir. Ve bu üzerlerinde taşıdıkları kağıttan çıkan güçlü enerji insanların birbirlerine aşık olmasını sağlar.

Celb Yapmak Günah Mı?

Celb havas temel ve esas alınarak yapılan bir ilim olduğuna göre günah değildir. Havasın genel işleyişi dua üzerinden yapılmaktadır diyebiliriz. Yani havas güçlü dua etme yöntemleri ve çeşitlerini insanlara öğretmeyi amaçlar. Muska, tılsım, vefk ve celb bu konuda insanlara katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Kısaca celb bir tür güçlü dua şeklidir diyebiliriz. Allahtan bir şeyler istemek ve ona sığınıp dua etmekte tabi ki günah değildir. Bu ilim herhangi bir büyü yönteminden bağımsız olarak değerlendirilmesi uygun olur. Tamamen İslamiye te uygun şekilde, belli enerjilerin ve duaların gücünün kullanıldığı bir çalışma türüdür. Celb yapmak günah mı? Sorusunu da bu şekilde cevaplamış olduk.

Celb Büyü müdür?

Hayır, celb kesinlikle sanılanın aksine duadır. Celb yapan hocalar tarafından yapıldığı için günah olmamaktadır. Sonuç olarak bu bir kara büyü değildir. İnsanların aklında bir algı oluşmuştur, medyumların yaptığı bir iş varsa, bu kesinlikle günah denmesi gibi. Ama kesinlikle öyle bir şey yoktur medyumların yaptığı bu işlem günah değildir. Celb işlemi büyü ile karşılaştırılmaması gereken bir işlemdir. Bazı durumlarda büyülerin daha etkili olması için celb kullanımı tercih edilmiş olsa da bu celb ilminin büyü olduğu anlamına gelmemektedir. Celb ve büyü tamamen birbirinden farklı iki ayrı ilim dalıdır ve bir olarak düşünülmemesi lazım. Hem hazırlanışlarında yapılan işlemler ve işleyişinde yapılan işlemler birbirinden çok ama çok farklıdır.

Celb Nasıl Yapılır?

Celb ilmini gerçekleştiren hocalar, kişiye özel olarak farklı bir şekilde yapıldığı için sadece o kişide etkindir. Bir kimsede yapılan bu işlem başka bir insan tarafından uygulanamaz, uygulansa da bir işe yaramaz herkese özel olduğu için. İnternetin gelişimi ile birçok yerde ve birçok sayfada yapım tarifi olabilir fakat görüp kendiniz için yapmaya kalkışmayın, dediğim gibi başkasında uygulanan celb işlemini kendi üzerinizde yapmaya çalışmayın çünkü başarısız olursunuz.

Evet, celb nedir? celb nasıl yapılır? celb büyü müdür? gibi biri çok soruya cevap verdik fakat bu işlemleri gerçekleştiren medyum hakkında ne kadar şey biliyoruz? Bu yüzden az da olsa medyumluk hakkında da bilgi vermek istedik. Aşk celbi nedir nasıl yapılır  Medyum nedir? Sorusu her zaman merak edilen sorular arasındadır. Medyum normal insanlardan farklı olarak altıncı hisleri çok gelişmiştir ve özel güçlere sahiplerdir. Ruhlar alemiyle iletişime geçmek, ruhlar tarafından verilen mesajları insanlara iletmek gibi birçok özelliklere sahiplerdir. Medyumların yaptıkları en sık işler genellikle büyü yapmak ve yapılan bir büyüyü insandan arındırmak yani bozmaktır. Medyumluk, son zamanlarda oldukça ilgi görmeye başladı. Bu ilgi nedeniyle medyumların yaptıkları iş artık meslek haline geliyor.

Dikkatinizi Çekebilir

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan …

Bir Yorum

  1. Ankara aşk celbi yapan hocalar

    Eşim son zamanlarda bana karşı agresif davranıyordu yatak olayımız tamamen bitmişti artık kadın olduğumu unutmuş bir haldeydim eşimle eskisi gibi olabilmek için medyum Edis hocayla aşk celbi yaptırmaya başladım. Eşimin bana bağlanması ve gözünün benden başkasını görmemesi için yaptırmak istedim 17 günlük sürenin ardından yaptığımız işlem sonucunu verdi ve eşim tamamen değişmeye başladı artık yatak olayımız olmaya beni sevmeye saymaya başladı. Allah razı olsun Edis hocadan herkese tavsiye ederim numarası 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir