Siteye İçi Başlıklar

Bağlama vefki

Bağlama Vefki Nedir

Bağlama vefkiSiz de muhtemelen sevdiğiniz kişinin gözünde her zaman tek olmak ve onunla her zaman mutlu olmak istersiniz. Bu herkes için geçerlidir. Ancak bazen insanlar partnerlerinin kendilerine karşı olan ilgisizliğinden dolayı çok ciddi sorunlar yaşayabilirler. Bu durum ilerleyen zamanlar da ilişkinin bitmesine varacak kadar kötü sonuçlara neden olabilir. Eğer elinizden geleni yapmazsanız sevdiğiniz kişiyi tamamen kaybedebilirsiniz. Bu gibi durumlar da sonuç alamadığınız takdirde bağlama vefki gibi işlemleri deneyebilirsiniz. Medyumların sizler için özel olarak yapacakları bu işlemler ile kısa zaman içinde sevdiğiniz kişinin size eskisinden çok daha yakın ve çok daha sıcak davrandığını görebilirsiniz. Bunun sebebi ise işlemlerden sonra ortaya çıkan güçlü enerjilerdir. Bu enerjiler sizi sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlama çalışmalarınız da güçlü bir şekilde destekleyecektir.

Bağlama Vefki İnsanları Nasıl Etkiler?

Vefk işlemleri yaptırdığınız zaman ne kendinizi ne de etki altına almak istediğiniz kişiyi risk altına atmadığınızı bilmelisiniz. Bu işlemler bugüne kadar medyumların en çok yaptıkları manevi işlemler arasında yer alırlar. Özellikle bağlama vefki gibi insanların sevdikleri kişileri kendilerine daha sıkı bağlar ile bağlamak için kullandıkları işlemler çok yaygın olarak kullanılır. Bu işlemlerin etkilerine giren kişiler kısa zaman içinde partnerlerine karşı olan davranışlarını değiştirip tam da onların istedikleri gibi biri olurlar. Bu işlemler birçok kişinin ilişkisini kurtarmış ve onları hayallerine kavuşturmuştur. Bu sebeple siz de gerekli olduğunu hissettiğiniz de hiçbir tereddüt içinde kalmadan bağlama vefki yapabilen medyumlardan yardım alabilirsiniz.

Bağlama Vefki Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Medyumlar karmaşık bir şekilde hazırladıkları bağlama vefklerin de çok dikkatli olmalıdırlar. Çünkü bu işlemler de amaç insanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlama çalışmaların da ciddi bir şekilde destek almalarını sağlamaktır. Ancak bu gerçekten de çok zordur ve sadece çok deneyimli medyumlar bu işlemleri yapabilirler. Bağlama vefkin de kısa zaman içinde sonuç alınması beklenmemelidir. Çünkü bu işlemlerin sonuç süreleri belli olmadığı gibi aynı zamanda etkileri sadece insanları destekler. Yani direk olarak istenen sonucu veren işlemler değillerdir. Aynı zamanda bağlama vefkinden sonra etki altına alınacak olan kişilerin son durumları da her zaman yakından takip edipmelidir. Bunun sebebi ise bu işlemlerin kimi zaman insanlar üzerinde istenenden çok daha güçlü etkiler yaratıp onlara sıkıntı verebilmesidir. Eğer medyumlar bu durumu yakından takip ederlerse mutlaka bağlama vefkinin etkileri çok kısa zaman içinde sizi de sevdiğinize daha da yakınlaştıracaktır.

Dikkatinizi Çekebilir

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli çeşitli …

2 Yorumlar

  1. saime yılmaz

    8 yıllık evliyim eşim sürekli alkol içen birisi son 2 yıldır da kumara başladı artık gece yarılarına kadar gelmezdi evine 2 yılda kumara başladı nereden baksanız 2 ev 1 araba kaybetti genede bu kumar illetinden kurtaramadım kocamı. son olarak oturduğumuz ev kalmıştı onu satıp kumar oynamak için çok defa üzerime geldi kavgalar ettik tartıştık artık canıma tak etmişti çocuklarımızın rızkını kumara yatırıp duran bir adamla aynı çatı altında yaşıyordum aileme de bir şey diyemiyordum onun ailesine de bir şey diyemedim çünkü kaçarak evlendik biz ben bu illetten kurtulmak için medyumlara başvurmakta çaresiz kaldım araştırma yaparken edis hocamı buldum herkes tavsiye ediyordu kendisini ermeni büyüsü için çalışmalara başladık bu büyü sayesinde eşim alkolden ve kumardan 12 günde kurtardım çok şükür ne içkisi kaldı ne kumarı kaldı giden gitti evimizi arabamızı kaybettik ama bir şekilde çalışır gene kazanırız bizim huzurumuz olsun gerisinin önemi yok Allah razı olsun edis hocam senden 0535 891 8597

    • Elif

      Edis hoca beni dolandırdı kesinlikle işlem yapmıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir