Siteye İçi Başlıklar

bursa büyü yapan hoca

Bursa Büyü Yapan Hocalar

Bursa büyü yapan hocalar, derin bir İslam külliyatı, Kuran bilgisi, doğa ve evren bilimleri ve anatomi bilgisine sahiptir. Yaptıkları büyüler dine uygun ve ayetlerle oluşturulmuş uygulamalara dayanır. Bir hocanın bilgisinden işinde ehil olup olmadığı net biçimde anlaşılır. Doğru dürüst bilgin hocaları sahte hocalardan ayırt etmek için her kişiye düşen görev kendini geliştirmek ve çok kitap okumaktır. Peygamber efendimiz dünü bugüne denk olan bizden değildir, der. Bu yüzden çalışmalı, üretmeli ve kendimizi geliştirmeliyiz. Büyü için en bilgili hocayı seçmeliyiz.
Bursa Hüdavendigar cami ve Ulu Cami’nin yapılış yıllarından itibaren Bursa’da köklü bir kültürel gelenekler vardır. Bunlar, kişinin edep erkan bilmesi, ağzı dualı olması, şehirde açların doyurulması, hayvanların beslenmesi gibi konular Bursa halkının güzel kültürlerindendir. Bursa’da büyü yapan hocalar bu erdemlere sahiptir ve halkın da bu erdemlere sahip olması için çalışır. Bursa büyü yapan Hocalar bir bireyin ne zamanki bu iyi terbiyeden uzaklaşılırsa her tür musibet, nazar, kara büyü, hastalıklara daha açık hale geleceğini belirtmektedir.

bursa büyü yapan en iyi hoca

Bursa büyü yapan hocalar, ekseriyetle aşk, sevgi, bağlılık, sadakat, evliliği kurtarma, ilişkiyi düzeltme, evlenebilme, giden eşi geri döndürme gibi konularda büyü yapmaktadır. Bu tip konulardan sonra gelen en büyük konular ise sağlık, ekonomi, kayıp kişilerdir. Sağlığını kaybetmiş kişilerin sağlığına geri kavuşması, çocuk sahibi olabilme, doğumu kolaylaştırma gibi sağlık konularında da büyüler yapmaktadırlar. Tabi çocuksuzluk durumu için önce tıp doktorlarına gitmek, tüp bebek tedavisine girmek şartı vardır. Tüm bu tedavilere cevap vermeyince son seçenek olarak büyü yapılmaktadır.
Bursa büyü yapan hocalar arasında bayanlar var mı, şeklindeki sorular tarafımıza sıkça sorulmaktadır. Kadın danışanların bazıları kadın erkek hoca farketmeksizin başvururken, bazı kadın danışanlar özellikle kadın Hoca talep etmektedir. Bursa’da büyü yapanların arasından kadın hocalar sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun nedeni kadınların bazı sorunlarını mahrem ve özel konuları kadın hocalara daha rahat açılabilmektedir. Onların rahat etmesi için erkek hocaların karısı veya kadın hocalar hizmet vermektedir.

Dikkatinizi Çekebilir

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan …

Bir Yorum

  1. Bursa medyum hocalar

    Bursa’da durumu iyi ve hatırı sayılır ailelerden birisiyiz ve oğlumun evlenmek istediği kişi ise bizim aileye uygun olmadığı için herkes karşı çıktı fakat oğlum bir türlü vazgeçmedi oğlumun bu kızdan vazgeçmesi için internet üzerinden bulduğumuz edis bey ile ayırma soğutma büyüsü yaparak kısa sürede oğlum bu kızdan vazgeçti. çok şükür bu sorundan sağ sağlim kurtulduk edis hocaya emeklerinden dolayı teşekkür ederim herkese tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir