Siteye İçi Başlıklar

Büyü bozma

Büyü Bozma Nedir?

Büyü bozmaBüyü bozma ; Büyü insanlığın bazı varlıklardan haberdar olduğundan beri birbirlerini etkilemek için sık sık başvurdukları bir yöntemdir. Bu etkileme iyi ya da kötü olabilir. Pek çok kötü büyünün ardındaki asıl neden ise kıskançlıktır. Kıskançlık işin içine girince toplumun düzeni bozulmaktadır. Büyü yaptırmak bir çare olarak görülüp kıskanılan kişiye çeşitli zararlar vermek amaçlanmaktadır. Bu sebeple tarih boyu pek çok büyü çeşidi ortaya çıkmaktadır. Bu büyüler yapmak çok zordur ama yapmaktan daha zor olan bir işlem vardır. Büyü bozma cidden büyü yapmaya göre çok daha zor olan bir eylemdir. Eğer size büyü yapıldığından eminseniz siz de alanında iyi medyumlara başvurmalısınız ancak bu yolla bu büyülerden kurtulabilirsiniz.

Büyü Bozma İşlemi Nasıl Yapılır?

Büyü bozma işlemi kendi kendinize yapamayacak kadar zor bir işlemdir. Hatta alanında en iyi diye nitelendiremeyeceğimiz medyumların bile bu konu da başarılı olması oldukça zordur. Büyü yaptırmaktan daha zor olan büyü bozma işlemlerini yaptırabilmek alanında en uzman medyumları ziyaret edebilirsiniz. İnsanlar size pek çok konu da büyü yaptırmış olabilir bazı büyüler sizin yaşamınızın küçük noktalarını etkilerken bazı karanlık büyüler ise direk canınıza kast etmektedir ama bu büyülerin bile etkisini tam göstermeden önce bazı küçük etkileri ortaya çıkmaktadır. Zaten bu özelliği sayesinde pek çok kişi son anda büyünün etkisinden çıkabilmiştir ancak bu belirtileri büyü etkisi altında olan kişinin anlaması çok zordur. Çünkü bu değişim onlara normal gelecektir. Dikkatli aile üyeleri sayesinde bu büyülerden kurtulan pek çok kişi vardır.

Büyü Nasıl Bozulur

Büyü bozma büyülerden korunmak ve üzerinizdeki büyüyü kırabilmek için uzman medyumlara başvurun. Her işin bir uzmanı vardır mutlaka ve ne olursa olsun büyüyü küçümsemeyin bir büyü sizi canınızdan edebilir. Bu noktayı vurgulamak isterim. Büyüler medyumların özel yöntemleri ve yoğun çabaları sonucunda kırılabilir. Bazı büyüler büyüyü bozan kişiye dahi zarar verebilmektedir. Medyumlar tüm bu riski göze alıp dizlerin daha iyi bir hayata ve hiçbir doğa üstü varlık tarafından rahatsız edilmediğiniz bir hayata kavuşabilmeniz için çalışmaktadırlar. Çünkü bu medyumlar için sizin ruh ve beden sağlığınız her şeyden önemli.

Büyü Bozulduktan Sonra Kişi Nasıl Değişim Gösterir?

Büyünün yapıldığı kişi üzerinde çeşitli etkileri vardır. Bunlardan biri geçimsizliktir mesela. Büyü yapılan kişi hiçbir şekilde çevresi ile geçinemez. Sürekli bir tartışma içerisinde bulur kendini ve hiçbir zaman kendini haksız bulmaz. O hep haklıdır. Sürekli kabuslar görür ve bu kabusların etkilerini günlük yaşamında bile hisseder uykudan uyanınca kan ter içinde bulur kendini. Burun kanaması sık hale gelebilir ve hiç olmaması gereken yerde sineklerle karşılaşabilir. Gündelik yaşamını sürdüremez hale gelir büyüye maruz kalan kişi çünkü istekleri zevkleri değişmiştir. Ayrıca değişimler sancılı olmaktadır ve ona birçok açıdan çok zarar vermektedir.

Büyü Belirtileri Nelerdir

Yukarıda anlattığım tüm şeylerin sebebi büyüdür. Bunun da tek çaresi büyü bozma işlemidir. Kendisine büyü yapılan kişinin büyüsü bozulduktan sonra tüm etkiler azalmaya ve sonraki aşamada da tamamen kaybolmaya başlar. Ancak halsizlik baş dönmesi gibi etkiler olabilmektedir bunlar da uzun süreli etkiler değildir. Sadece büyü altındayken olan şeylere vücudun tepkisi olarak ortaya çıkmıştır bu durumlar. Büyü ne kadar etkili olursa olsun çaresiz bir olay değildir. Bunu sakın aklınızdan çıkarmayın. Küçümseyin demiyorum ama büyütmeyin de. Bu konuda uzman olan medyumlar sayesinde sizin üzerinizde hiçbir etki kalmadan bu büyülerden kurtulabilirsiniz. Bu büyülerden kurtulmak için tek yapmanız gereken bu medyumlarla iletişime geçmeniz bundan sonraki aşamada medyum size yardım edecektir zaten.

Dikkatinizi Çekebilir

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli çeşitli …

Bir Yorum

  1. büyü bozabilen medyumlar

    evli bir adamla birliktelik yaşamaya başladım bir gece kendisini özlediğim için mesaj gönderdim fakat eşi mesajımı görerek aralarında tartışma çıkmış ve eşiyle araları kötü olmuştu bu olanlar bana da yansıdı artık benimle görüşmek istemediğini söyleyerek bir anlık sinirle beni engelledi. 3 ay boyunca kendisine yazmadım en sonunda başka numaradan aradım kendisini fakat beni tanımadığını söyledi ilk başlarda numara yaptığını sanıyordum ta ki bir hocaya baktırana kadar meğerse karısı büyü yaptırmış bu yüzden sevdiğim adam beni tanımadı bu yapılan büyüyü bozdurmak için bende medyum edis hocayla çalışmaya başladım yapılan büyüyü 12 günde bozdu büyü bozulduktan sonra sevdiğim adamla gizli gizli görüşmeye devam ediyoruz edis hocamı tavsiye ederim 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir