Siteye İçi Başlıklar

cinlerden korunma vefki nasıl yapılır

Cinlerden korunma duası

Cinlerden korunma vefki nasıl yapılır, oldukça sık karşımıza çıkan bir sorudur. Hem cinlerden hem de insan suretinde görünen kötücül ruhların musibetinden, kazalardan ve her türlü belalardan korunmak amacıyla korunma vefki hazırlanır. Kelimelerin gücünden faydalanılır. Kültürümüzde söz büyüdür! şeklinde bir cümle yer alır. Anlamı ağzımızdan çıkan sözlerin büyü kadar etkili olduğudur. Cinlerden korunma vefki yapılırken de sözcüklerden hem sözel hem yazılı metin olarak yararlanılır, Ebcet hesabı ile sayılar ve harfler kullanılır. Bu şekilde korunma vefki hazırlanır.

Cinlerden korunmak için sirke

Cinler, kültürümüzde 3 harfliler olarak anılır. Kelimeler ve ifadeler belli bir frekans taşır. Bu nedenle isminin anılmaması onun yerine daha güzel isimler inanılması hayata farklı etkiler getirir. Üç harfliler, şeytanlardan daha yüksek bir güce sahip olan insanların içlerine vesvese yoluyla fikir aşılayan davranışlarını etkileyen kötülüğe sebebiyet veren kötücül ruhlardır. Cinlerden korunma vefki nasıl yapılır, oldukça sık yapılmasında fayda vardır. Cinlerden korunma vefki cinlerin etkisini yok eden frekansların sayılar ve harflere yüklenerek belli bir dizilime göre kodlamalar oluşturulması ile vefklerdir.

Cinlerden korunmak ve büyüleri bozmak için haftada bir okunacak dua

Cinlerden, şeytan ve kötü ruhlardan korunmak için çeşitli ritüeller tılsımlar ve vefkler ya da büyüler yapılmaktadır. Korunmanın esas amacı düşünce yolu ile oluşturulan fiziksel gerçekliği yok etmektir. Kişi olumsuz düşüncelerden arınmalıdır. Haset kıskançlık öfke asabiyet gibi durumlar cinlerin hoşuna gider. Bu duygulardan uzak durmak gerekir. İnsanın aklına her an olumsuz düşünceler kozmik ortak bilinç tarafından yüklenir. Bilinçli olarak bu olumsuz düşüncelerin bertaraf edilmesi ve yerine olumlu düşüncelerini çağrılması için cinlerden korunma vefki yapılır. Cinlerden korunma vefki nasıl yapılır, sonrası sonraki paragrafta detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

Cinlerden korunma yolları

Cinlerden korunmak için yapılan koruyucu vefkler vardır. Beduh tılsımı bunlardan biridir. Allah’ın isimleri kullanılarak yazılan vefkler yazılır. Nas ve Felak sureleri şeytani güçleri def eder. Ayetel Kürsi ve Yasin-i Şerif her türlü musibeti önler. Bunların vefk olarak yazılması uzman bir medyum tarafından yapılır. Allah’ın 99 ismi, Besmele-i Şerif ile oluşturulan vefkler cinlerden, şeytandan, kötü ruhlardan korur. En basiti sudoku gibi 3×3 lük 9 kare içine Allah’ın isimlerini yazmaktır. Cinlerden korunma vefki nasıl yapılır, bunun dışında 4’lü veya 9’lu vefkler de korunma amacıyla yapılır.

Dikkatinizi Çekebilir

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir