Siteye İçi Başlıklar

Erkeği kendine aşık etme

Erkeği Kendine Aşık Etme

Erkeği kendine aşık etme

Erkeği kendine aşık etme büyüsü işlemleri bayanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak ve onlarla mutlu olmak için kullandıkları özel işlemlerdir. Çok güçlü etkileri olan bu işlemler ile erkeklerin düşüncelerine ciddi bir şekilde etki edilir ve kendilerini seven bayanlara kısa zamanda aşık olmaları sağlanabilir. Çok eski ve köklü işlemlerdir. Toplum içinde de en çok yapılan işlemlerden biridir. Ellerinden geleni yapmalarına rağmen sevdikleri erkekleri kendilerine aşık etmekte zorlanan bayanlar için bu işlemler her zaman çok önemli olmuştur.

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hocalar kendine aşık etme büyüsü yapacakları zaman mutlaka erkeklerin kişisel bilgilerini bilmeli ve mümkünse o kişilerin kendilerine ait olan resim ve eşyalarını temin etmelidirler. Çünkü bu nesnelerin üzerine okunacak olan sözler çok önemlidir. İstenen enerjilerin harekete geçmesini sağlayan ana unsur okunacak olan bu sözlerdir. Bazı hocalar ise bu tarz işlemler de mutlaka muskalardan yardım almak isterler. Çünkü bu şekilde yapılan işlemler de çok kısa zaman içinde istenen sonuçları vermeleri ile bilinirler. Eğer bayanlar sevdikleri erkekleri ve kendilerini risk altına atmak istemiyorlarsa o zaman mutlaka bu işin ehli olan hocalar ile çalışmalıdırlar. Çünkü bu işlemler için her hocaya güvenilmemeli ve kesinlikle dikkatli olunmalıdır.

Erkeği Kendine Aşık Etme Nasıl Etki Eder?

Bir kişi kendine aşık etme büyüsü işlemlerinin etkisine girdiği zaman genellikle bu durumun farkına varamaz. Ancak bu işlemler sebebi ile ciddi sıkıntılar çekilirse o zaman o kişiler birşey yapmak zorunda kalırlar. Bunun için büyü bozma işlemi yaparak o etkilerden tamamen kurtulmak isteyebilirler. Etkiler ilerleyen zamanlar da artık insanların düşüncelerini kontrol altına alır ve kendilerini seven bayanlara karşı büyük bir bağlılık duymalarını sağlar. Genellikle bir gün içinde bitmez ve uzun zaman çok özel ritüellerin uygulanması gerekir. Bu konuda hocalar ne kadar dikkatli olurlarsa o kadar kesin ve net sonuçlar alabilirler. Önemli olan erkeği kendine aşık etme büyüsü etkilerini hızlı bir şekilde ortaya çıkarıp erkeklerin zarar görmelerini engellemektir.

Dikkatinizi Çekebilir

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan …

Bir Yorum

  1. erkeği kendine aşık etme büyüsü yapan hocalar

    2 yıllık birlikte olduğum erkek arkadaşımın benden soğuması ve ayrılmak istemesi üzerine büyü yaptırmak istedim bu konuda araştırmalar yaptım en sonunda tavsiyeler üzerine medyum edis hocaya güvenerek kendisiyle çalıştım. Erkeği kendine aşık etme büyüsü yaptırdım edis hocamın yaptığı çalışma o kadar çok etkili oldu ki benden ayrılan eşim yapılan büyünün etkisiyle bana aşık bir halde geri döndü. Edis hocama teşekkür ediyorum benim için çok uğraştı ve istediğim sonucu bana verdi Allah razı olsun kendisinden buradan sevgilisiyle sorunlar yaşayanlar var ise mutlaka edis hocayla iletişime geçmelerini tavsiye ederim 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir