Siteye İçi Başlıklar

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli çeşitli yapılışlıklar içinde yapılan ritüel işlemleri artık günümüzde var olmaktadır ve aynı zamanda ise insanların hayatlarında da var olmaya devam etmektedir. Ritüel işlemleri çok eski tarihlerden bellidir yapılır ve günümüze kadar gelmesi bu tür ritüel işlemlerinin başarılı olduğunu anlamına gelmektedir. Ritüel işlemleri büyü işlemleri adı altında yapılır fakat büyü ile kıyaslanamaz. Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli bu işlemin yapılması sonucunda kişinin işlemin yapan kişiye karşı aşık olup bağlanması söz konusu olabilir. Çünkü bu işlemin asıl amacı kişiyi aşık etme yönünde olmasında dolayı kişi ayrılıp gitsede yapılan fotoğraf ve iğne büyüsü ile geri dönmesi kısa sürede gerçekleşebilir. Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli yapan hocaların genelde şeytani olarak hizmet veren hocaların yapmadığı bilinir. Rahmani olarak çalışan hizmet veren hocaların bu tür ritüel işlemlerinde başarılı olma ihtimallerinin olmadığı da bilimektedir.

Fotoğrafla büyü nasıl yapılır

Fotoğrafla büyü nasıl yapılır büyü yaparken dikkat edilmesi gereken önemli bir detay vardır bu detaylar büyü yapan kişinin rahmani mi yoksa şeytani mi işlemler yaptığı yönündediler. Rahmani hizmet veren büyü yapan hocalar genelde evli insanlar arasında sonuç verebildikleri bilinmektedir. Yani bekar bir insanın rahmani hocalara işlemler yapması durumunda istediği sonucu alması biraz zor olacaktır. Fotoğrafla büyü nasıl yapılır kısaca söylemek gerekirse günümüzde bütün büyüler,ritüeller,vefkler,tılsımlar ve celp işlemlerini başarılı bir şekilde yapılarak kişilere istenilen sonucun verilmesi için fotoğrafların var olması gerekir. Fotoğraf olmadan yapılan büyüler çoğu zaman sonuç vermediği bilinmektedir. Fotoğrafla büyü nasıl yapılır şeytani hizmet veren büyü yapan hocalar fotoğrafla yapılan büyülerde son derece başarılı ve güvenilir medyumlar olarak tabir edilmektedir. Her medyum büyü konusunda başarılı olamaz bu gerçekliği herkesin bilmesi gerekir.

Dikkatinizi Çekebilir

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan …

4 Yorumlar

  1. Halise

    Güvenilir medyum hocası arıyorum

  2. Nurgül

    Merhabalar evliliğimde son zamanlarda şiddetli geçimsizlik yaşıyorduk bu durum çok canımı sıkmaya başlamıştı. Çevremdekilerin tavsiyesi ile medyum hocasına başvurdum. Birçok güzel yorum okuduktan sonra medyum Edis hoca ile iletişime geçtim. Derdimi anlattım bana yardımcı olacağını söyledi ve öğrendim ki eşimin annesi büyü yaptırmış Edis hoca yapılan büyüyü kısa bir sürede bozup bağlama büyüsü yaptı. Eşim bana daha çok bağlandı ve artık aramız daha iyi olmaya başladı. Allah Edis hocamdan razı olsun medyum hocası arayan herkese tavsiye ediyorum. 0535 891 8597

  3. Eren

    Bundan 1 ay kadar önce medyum Edis hocaya çalışma yaptırdım. Çalışmamdan çok kısa bir sürede sonuç aldım. Güvenilir hoca arayan veya kısa bir sürede sonuç almak isteyenlere kesinlikle medyum Edis hocamı öneriyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir