Siteye İçi Başlıklar

geri getirme ritüeli

Geri Getirme Ritüeli

Geri getirme ritüeli, özellikle gençler arasında çok yaygındır. İnsanlar, ilişkilerinde kimi zaman doğru kararlar almakta zorlanır. Bu noktada bazı pişmanlıkları geri plana atabilmek için çeşitli manevi uygulamalar kullanılmaktadır. Bunlar arasında ise ayrılıkları ortadan kaldırmak için geri getirme ritüellerinden kişilerin durumlarına uygun olanları seçilmektedir. Sizler kendi yaşadığınız sorunlara göre uygun olan ritüeli seçmekte zorlanabilmektesiniz. Bu sebeple alanında uzman medyumlar ile çalışmanız önemlidir. Ritüellerin sonuçlarından çok net bir şekilde etki alabilmek için düzgün ve başarılı bir şekilde hayata geçirilmesi gerekmektedir.

Geri getirme ritüeli adından çok net bir şekilde ne işe yaradığını bizlere açıklamaktadır. İnsanlar ilişkilerini kaybettikten sonra bir süre geçince pişman olabilmektedir. Bu pişmanlık aslında insanlara bir sonuç vermemektedir. Giden insanları tekrardan kendinize bağlayabilmek için geri getirme ritüellerinden sizlere uygun olanını seçmeniz gerekmektedir. Öte yandan özellikle evliliklerde bir ayrılık yaşarsanız bu tarz uygulamaların hayata geçirmesi çok önemlidir. Daha yüksek geçmişli ilişkilerde bu tarz ritüellerin hayata geçirilmesi çok daha kolay olmaktadır.

Geri Getirme Ritüel Çeşitleri

Geri getirme ritüeli adı altında yapılan tüm uygulamalar genellikle aynı sonuçlar üzerinde planlanmaktadır. Öte yandan ritüeller kendi içerisinde farklı durumlara göre farklı adımlar barındırmaktadır. Örnek vermek gerekirse, evliliklerin bitmesi üzerinde bu ritüel hayata geçirilecekse farklı adımlar barındırmaktadır. Öte yandan sevgili olanlar için farklı geri getirme ritüelleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda her insanın yaşadığı soruna göre de farklı adımlar atılabilmektedir. Bu sebepten dolayı eğer yeterli bir bilginiz yoksa ritüelleri yapmakta zorlanabilmektesiniz.

Geri getirme ritüeli adı altındaki tüm uygulamalar, kişilerin duygu dünyası üzerinde etki yapabilmektedir. Bu etkiler kişinin psikolojisini değiştirir daha sonrasında ise dış dünyasına doğru farklılıklar ön plana çıkabilmektedir. Bu farklılıklar sayesinde insanlar tekrardan ilişkilerine karşı bir istekli olabilmektedir. Hatta bazı dönemlerde ise bu ritüeller insanları öyle bir etkiler ki eskisinden daha iyi ve güzel bir ilişkiye doğru kişileri itmektedir. Bu sebeplerden ötürü getirme ritüeli yapmak çok önemlidir. Doğru bir şekilde yaptığınızda bu etkileri göreceksiniz.

Dikkatinizi Çekebilir

En iyi olumlu sonuç veren hocalar

En iyi olumlu sonuç veren hocalar En iyi olumlu sonuç veren hocalar bir çok farklı …

2 Yorumlar

  1. Geri getirme ritüeli yapan hoca arıyorum

    Geri getirme ritüeli için bir kaç hocayla çalıştım hepsi işimi yapamadı geri getirme ritüeli için hangi medyumla çalışma yaparsam sonuç alabilirim daha önce yapanlar var mı ?

    • Yağız bekdik

      Geri getirme ritüeli konusunda uzman olan edis hocayı tavsiye ederim. Ben kendisiyle bu konuda çalıştım 1 ay önce sonucumu aldım geri getirme ritüelini eşim için yaptırdım ve eşim çalışmanın etkisiyle evine geri döndü. Edis hocayla görüş yardımcı olur sanada numarası 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir