Siteye İçi Başlıklar

istanbul aşk büyüsü yapan hocalar

İstanbul beşiktaş aşk büyüsü yapan hocalar

İstanbul aşk büyüsü yapan hocalar , İstanbul’un Osmanlı zamanından beri var olan kadim geleneklerini devam ettirerek günümüz dijital dünyasına adapte etmişlerdir. Bu kişiler yüzbinlerce tavsiye mektubu alan ve danışmanlarının memnun kalarak en yakınlarına ailesinden çevresine tavsiye ettiği uzman medyum hocalardır. Bu uzmanlar İstanbul Bağcılar’ın garantili ve güvenilir medyumlarıdır.

İstanbul kadıköy aşk büyüsü yapan hocalar

Büyü ilimi, doğaüstü güçlerden yararlanarak kişilerin davranışlarına etki etmek kalıcı değişikliğe veya olayların gidişatında değişiklik yaratmaya neden olan törensel uygulamalardır. İstanbul aşk büyüsü yapan hocalar geleceği ve geçmişi değiştirebilir. Kulağa oldukça inanılmaz gibi gelse de eğer kişinin Hayri ne olacaksa hem geleceği hem geçmişin etkilerini değiştirmek mümkündür. Aslında geçmiş veya gelecek yoktur, zaman bir bütündür. En önemli zaman dilimi şimdidir. Anı yaşayabilen insan geleceği çöpe atarak değiştirmeye başlamaktadır.

İstanbul bakırköy aşk büyüsü yapan hocalar

İstanbul aşk büyüsü yapan hocalar çeşitli yöntemler kullanırlar. Bunlardan bazıları aktif büyü, pasif büyü, sempatik büyü sistemleridir. Büyülerin dışında tılsımlar ve ritüeller de yer alır. Bu uygulamalar büyü olmamakla birlikte büyünün işleyiş prensiplerine sahiptir. Medyumlar taklit ve temas prensiplerine göre bakım yaparlar. İstanbul Bağcılar garantili medyumları açıklamalarına göre taklit büyüsü yaratılması istenen kişinin formunda simgesel olarak bir maketi yapılması ve bu maket üzerinden çeşitli büyüsel işlemlerin uygulanmasıdır. Temas büyüsü ise kişinin tırnak, saç, deri gibi doku parçalarına temas ederek bu parçalar üzerinde yapılan işlemlerin bütünün geneline etkileyeceği esasına dayanan uygulamadır.

İstanbul sarıyer aşk büyüsü yapan hocalar

İstanbul aşk büyüsü yapan hocalar, muska yazar, mekânsal enerji temizliği yapar, büyü yapar, tılsım vefk celb gibi büyü olmayan ritüeller yaparlar. Kişilerin üzerindeki nazarı, hayvanların veya evlerde işyerlerindeki kötü enerjiyi yok etmek yerine olumlu enerjiler yüklemek üzerine çeşitli çalışmaları vardır. İstanbul aşk büyüsü yapan hocalar en fazla enerjisel mekan temizliği önemser. Özellikle evin ve işyerlerinin bereketinin artması için düzenli aralıklarla enerjisel mekan temizliği yapılması gerekir. Canlı fiziksel olarak temiz olmasının dışında içindeki havanın yerdeki suyun ve duvarlara sinmiş olan enerjinin de temizlenmesi gerekir. Bunun için çan vurmalı çalgılar gibi ses çıkartan aletlerin kullanılması yanı sıra sirkeli su kullanımı ve bir takım ritüeller gerçekleşir.

Dikkatinizi Çekebilir

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli çeşitli …

Bir Yorum

  1. Amine keser

    erkek arkadaşımın gözü sürekli başka kadınların üzerinde ve sürekli olarak sosyal medya üzerinden kadınların resimlerini beğenmeler yorumlar atmalar derken bir bayan olarak çok zoruma gidiyordu. uyarmama rağmen devam ediyordu onu sevdiğim için ayrılmak da istemiyordum. yakın arkadaşımın tavsiyesi üzerine aşk büyüsü yaparak kendime bağlamak istedim erkek arkadaşımı. bu konuda Edis hocayla çalıştım ve sağ olsun kısa sürede erkek arkadaşımın gözünü tamamen bağladı ve bana aşık etti Allah razı olsun Edis hocadan. Edis hocayla çalışmak isteyenler olursa numarası 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir