Siteye İçi Başlıklar

istanbul büyü bozan hocalar

İstanbul Büyü Bozan Hocalar

İstanbul büyü bozan hocalar, yapılmış kötü niyetli büyüleri bozmak amacıyla şehrin dört bir yanında çalışmaktadır. Üzerinizde geçmeyen yorgunluk, bitkinlik hali, süregelen ve devam eden baş ağrıları, hiç düzelmeyen ekonomik durum, özel ilişkilerde bir türlü aranan mutluluğu yakalayamamak gibi sorunlardan mustaripseniz üzerinizde büyü olma ihtimali vardır. Bu durumda büyünün ivedilikle bozulması gerekir. İnsanın fiziksel ruhsal ve zihinsel sağlığı bir bütündür; birbirine bağlıdır hepsi çok önemlidir. Bunlardan biri bozulunca diğerlerine de etki eder. Bu yüzden ruh sağlığımızı sürekli olarak dengede tutmalıyız.
Öncelikle uzman kişi büyünün nasıl, ne amaçla, hangi teknik ve yöntemler kullanılarak yapıldığını tespit eder. Bunun üzerine tersine bir işlem uygular. Örneğin saç, tırnak, giysi parçası gibi unsurlar kullanılarak yapılan bir büyüyse, medyum hoca aynı malzemeleri elde ederek rahatça büyüyü bozar. Bunun için esas olarak tespit çalışması önemlidir. İstanbul büyü bozan hocalar, bunun dışında duaların gücünden ve suyun azizliğinden de faydalanır. Su, kendi hafızası olması nedeniyle içine okunan duaları hatırlar. Suyun arındırıcı ve kötücül belaları defetme etkisinden yararlanılır ve olumlu verimli büyüsel işlemler uygulanarak kötü büyüler bozulur.

İstanbulda Ücretsiz Büyü Bozan Hocalar

Elbette İstanbul’da ücretsiz büyü bozan hocalar bulunmaktadır. Bu kişiler kendilerini adeta insanlığın refahına adamışlardır. Nasıl ki göreve yeni başlayan kişiler ücretsiz staj yaparak hizmet vererek deneyim geliştiriyorsa aynı şekilde göreve yeni başlayan genç medyum hocalar da tecrübe kazanmak için ücretsiz büyü bozan uygulamalar yapar. İstanbul büyü bozan hocalar arasında ücretsiz hizmet verenler olduğu gibi cüzi ücret alanlar da vardır. Bu cüzi ücretler yol, keşif, malzeme kullanımı nedeniyle alınır.
İstanbul Fatihte büyü bozan hocalar yüzlerce yıllık Selçuklu ve Osmanlı zamanından kalan kadim ve geleneksel tarifleri kullanmaktadır. Bu anlamda insanın içine ferahlık ve huşu veren uygulamalar yapılır. Bireyler, üzerindeki negatif elektrikten ve bahtsızlıktan, ekonomik refahsızlıktan bir anda kurtulur ve düzlüğe çıkar. İstanbul büyü bozan hocalar Fatih semtinde yoğun biçimde bulunmakla birlikte İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet verirler.

Dikkatinizi Çekebilir

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan …

Bir Yorum

  1. Banu parlak

    eşimin üzerine yapılmış olan bir büyüyü bozdurmak için 3 tane hocayla çalıştım fakat yapılan büyüyü kimse bozamadı en son Edis hocayı buldum tavsiyeler üzerine büyü bozma işlemini yaptım 2 günde yapılan büyüyü bozmayı başardı. Allah razı olsun Edis hocadan büyü bozmak isteyenlere Edis hocayı öneririm 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir