Siteye İçi Başlıklar

Kara büyü yapan hocalar

Kara Büyü Yapan Hocalar

Kara büyü yapan hocalar, insanların kimi zaman kişilere zarar vermek istediklerinde onlara yardımcı olmaktadır. Büyüler kendi içerisinde 2 farklı alana ayılmaktadır. Bu alanlar içerisinde iyi niyetle yapılan büyülerle aynı zamanda kötü niyetle uygulanan büyüler olarak karşımıza çıkmaktadır. Kötü niyetle yapılan büyülere aynı zamanda kara büyü adı verilmektedir. Kara büyüler, kişileri kötü bir noktaya sürükleyebilmektedir. Bu büyüler aynı zamanda diğerlerinden çok daha zorlu bir süreç barındırmaktadır. Bu sebeplerden ötürü kesinlikle yeterli bilginiz yoksa kara büyüleri yapmaya çalışmayınız.
Günümüzde büyüler, her ne kadar popüler olsa da bu durum aslında tam olarak böyle değildir. Bu noktada çok eski dönemlerden geren büyüler, günümüze farklı çeşitlerde karşımıza çıkmıştır. Kara büyüler de bunlar arasında kendisine önemli bir yer almıştır. Kara büyü yapan hocalar, özellikle insanların yaşantısını daha kötü bir yola sokabilmek için uygulanmaktadır. Büyüleri yapabilmek için bazı gereksinimler bulunmaktadır. Bu gereksinimler içerisinde medyum hocanın sahip olduğu yetenekler önemlidir. Kara büyüleri gerçekleştirirken bazı manevi varlıklarla iletişime geçmek vardır.

Kara Büyü Nasıl Bozulur

Kara büyü adı altında günümüzde işlenen uygulamalar, insanların tam olarak isteklerine karşılık verebilmektedir. Bu noktada büyünün genel etkileri size uyuyorsa gönül rahatlığıyla hayata geçirebilirsiniz. Kara büyü yapan hocalar, bu noktada sizlere yardımcı olacaklardır. Kara büyüler kişinin psikolojisi üzerinde çok büyük etkiler yapabilmektedir. Öte yandan kötü niyetli uygulamalar, fiziksel bazı problemler de yaratabilmektedir. Bu etkiler, bazı dönemlerde insanların isteklerine cevap verebilmektedir. Kara büyüler bu şekilde sonuçlar yaratmaktadır.
Kara büyü adı altında yapılan çalışmalar, insanların isteklerine doğrudan cevap verebilmektedir. Öte yandan herhangi bir adım yanlış yapılırsa göreceğiniz etkiler sizleri hiç memnun etmeyecektir. Kara büyü yapan hocalar, bu durumların önüne geçebilmek için net bir şekilde sizlere yardımcı olacaklardır. Öte yandan kara büyülerin yapımında genellikle insanların özel bilgileri kullanılmaktadır. Bu bilgiler, eğer yanlış olursa yaptığınız büyülerin etkileri size ters dönebilmektedir. Aynı zamanda kara büyülerin çok daha etkili bir şekilde kişiler üzerinde olabilmesi için bazı materyaller yapımında kullanılır.

Dikkatinizi Çekebilir

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan …

2 Yorumlar

  1. Yavuz uğurlu

    5 yıllık esnafım ve esnaflık yaptığım aynı esnaf arkadaşımla aynı sektordeyiz aramızda rekabet vardı aynı işi yaptığımız için gün gelir kavga da ederdik fakat son zamanlarda işlerim kesildi günlerce aylarca iş yapamaz oldum artık işçi çıkarmaya başladım eşim bu durumdan şüphe ederek hocalara baktırmış ve uzerim yapılan büyü olduğunu söylemişler ama ben büyüye inanan biri değilim fakat işlerimin birden kesilmesi de hiç normal değildi. bu yapılan büyüyü bozmak isterken bir kaç medyum tarafından mağdur edildim fakat yılmadım sorunumu çözecek medyum ararken edis hocaya denk geldim kendisiyle konuştum bakım sonucu oda aynı şeyleri söyledi ve son kez şansımı edis hocada denedim. yapılan büyüyü bozmayı başardı 10 günde ve yapılan büyü bozulduktan kısa süre sonra işlerim düzelmeye başladı Allah razı olsun edis hocadan büyü yaptırmak veya bozdurmak isteyenlere edis hocayı tavsiye ederim. 0535 891 8597

    • büşra

      Edis hocanın üstüne başka hoca tanımam sorunlarımı tek tek çözdü mutluluğu buldum onun sayesinde bende size tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir