Siteye İçi Başlıklar

Kaşık büyüsü

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsüKaşık büyüsü işlemleri kara büyülerin en güçlülerinden biridir ve bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin kesinlikle çok dikkatli olmaları gerekir. Çünkü bu işlemler her zaman bilinçli bir şekilde yapılmalı ve her aşama da çok dikkatli olunması gerekir. Gerçek medyumların bile yapmakta zorlandıkları bu işlemler de amaç istenen kişilerin çok ciddi sorunlar yaşamalarını sağlamak ve güçlü enerjilerin direk olarak o kişilerin üzerine musallat edilmesini sağlamaktır. Bu işlemi yaptırmak istediğiniz zaman iki adet kaşık ve bir adet kefen parçası gerekmektedir.

Bu kefen parçalarını ise bir gece yarısı yakın zamanda vefat etmiş olan bir kişinin mezarından alarak medyumlara vermeniz gerekir. Bu durum sizler gibi birçok kişinin korkmasına neden olmuş ve bu işlemleri denemek istemelerine rağmen farklı bir işlem kullanmaya karar vermelerine neden olmuştur. Sonuçları çok güçlü olan bu işlemlerden sonra etki altına alınan kişilerin çok ciddi sıkıntılar çekeceğini bilmek gerekir. Bu sebeple bu işlemi yapmak istediğiniz zaman kesinlikle çok iyi düşünmeniz gerekir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyumlar kendilerine verdiğiniz kefen parçaları ile iki adet kaşığı birbirlerine bağlarlar. Bu kaşıkların yönleri çok önemlidir. Eğer amaç iyi ise kaşıklar yüz yüze bakmalı eğer amaç kötü ise kaşıklar sırt sırta bakmalıdır. Bu işlemlerden sonra üzerlerine özel tılsımları olan sözler okunur ve son olarak bu kaşıklar çok gizli bir yere saklanır. Bu kaşıklar ne kadar saklı kalırsa etkiler de o kadar uzun sürecektir. Bu sebeple gizleme sırasında tercih edilen yerlerin mutlaka doğru bir şekilde seçilmeleri gerekir. Birçok medyum size kaşık büyüsü işlemleri hakkında yardımcı olabilirler.

Ancak seçimlerinizi doğru yapmamak veya yeteri kadar araştırma yapmamak bu işlemlerden sizin de çok ciddi sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Bu sebeple kesinlikle bu tarz bir işlem yapmak için acele etmemeli ve her zaman için kendilerini kanıtlamış olan medyumları tercih etmelisiniz. Kaşık büyüsü hakkında araştırmalarınızı yaparkan siz de çok dikkatli olmalı ve yardım alacağınız medyumlara kesinlikle bu işlemlerin sonuçları hakkında gerekli tüm soruları sormalısınız.

Dikkatinizi Çekebilir

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir