Siteye İçi Başlıklar

Konya büyü yapan hocalar

Konya Büyü Yapan Hocalar

Konya büyü yapan hocalar, yüce Allah’ın izniyle dertli kişilerin dertlerine deva bulmak için gayret ederler. Kader değiştirilemez, ancak İslam büyükleri kaderin gerçekleşmesine yardımcı olmak ve her daim gayret içinde olmak lazım geldiğini vurgularlar. Büyü ve büyüsel uygulamalar da Allah’ın rızası ile doğa olaylarında ve insanların günlük davranışlarında değişiklikler yapmak ve kadere yardımcı olmak amacıyla yapılır.Her insanın dünyaya geliş amacı vardır. Kişi, bu amacı keşfedemezse veya keşfetmesine rağmen o doğrultuda yaşamazsa çeşitli ruhsal bunalımlar veya fiziksel sıkıntılarla karşılaşır. Konya büyü yapan hocalar hayattaki amaçlarını doğuştan keşfetmiştir ki bu da halka hizmettir ve tüm bireylerin de hayat amaçlarını keşfetmelerine biraz olsun yardımcı olmak amacı güderler. Çünkü bunu keşfetmeden denizin ortasında motoru bozulmuş bir sandalın içinde gibi yalnız ve çaresiz hissedersiniz.

Konya Büyü Bozan Hocalar

Konya’daki uzman hocalar, Selçuklu zamanından beri süregelen kadim büyüsel teknikleri uygular. Konya, Anadolu’da başta Mevlana olmak üzere pek çok felsefi düşünür ve İslam bilginin yaşadığı coğrafyadır. Konya büyü yapan hocalar tüm bu bilgilerden yararlanarak, Kuran-ı Kerim önderliğinde ve Peygamber hadisleri ışığında Allah’ın izniyle büyüler yaparlar. Bunların arasında aşk büyüsü ve sevgi büyüleri, Hüddam büyüsü, evlenme – kısmet açma büyüsü, çocuksuz ailelere Allah’ın izniyle çocuk nasip etme, evliliği kurtarma, kayıp insanları bulma, nazardan musibetten koruma, şifasız hastalıklara şifa bulma, bağlama büyüleri, çalışkanlar için ekonomik refah, terfi etme, evi ve iş yerini negatif enerji ve kötü ruhlardan arındırma, bereketi arttırma gibi büyüler yapmaktadırlar.
Konya büyü yapan hocalar tüm bunların yanı sıra tekerrür eden çıkmazlardan kişileri kurtarır. Örneğin sürekli belli sorunları yaşayan insanlar bir çıkmaz çarkının içine girmişlerdir. Onlar fark etmezler ancak hiçbir şey yolunda gitmiyor gibi hissederler. Onları aktif büyüler ve büyü işlemleri vasıtasıyla bu çarktan çıkarmak gerekir. İşte o vakit hayatlarındaki iş, ekonomi, gönül işleri, sağlık kısacası her şey yoluna girecektir. Derinlere daldıktan sonra suyun yüzüne çıkıp derince bir nefes almak gibi derin nefesler almaya başlayacak. Hayat, düzene girecek. Her şey anlam kazanacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli çeşitli …

2 Yorumlar

  1. Adile Tanrıverdi

    3 yaşında çocuğum var son dönemlerde geceleri yaramıyordu korkuları vardı bu yüzden hocalara götürdük kimisi okudu üfledi ama çocuğumun korkuları geçmedi geceleri yaramıyordu korkudan. tavsiyeler üzerine edis hocaya başvurduk çocuğumun bilgilerini gönderdim bakımlar yaptı sorunu bize anlattı çözüm için kendisiyle çalıştık 2 haftalık bir süreçte yaptığı işlemler sayesinde çocuğumun korkuları tamamen bitmişti ve geceleri artık rahat yatmaya başladı. edis hocadan Allah razı olsun herkese tavsiye ediyorum. 0535 891 8597

    • Mine

      Çocuğunuz da fiziksel ruhsal sorun oldu mu çalışmadan sonra?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir