Siteye İçi Başlıklar

koruma tılsımı nasıl yapılır

Koruma tılsımı nedir

Koruma tılsımı nasıl yapılır, kötü insanlardan veya musibetlerden korunma amacıyla yapılır. Günlük hayatta, sosyal yaşamda herhangi bir kötülük olmamasına rağmen bazen enerjisel temizlik yapılmadığı için negatif enerjiler birikir. Bunların temizlenmesi gerekir. İnsanlara olduğu kadar mekanlara da koruma tılsımı yapmakta fayda vardır. Dükkanlar sürekli el değiştirip batarlar kapanırlar. Kim ki o dükkana gelirse hiçbir iş tutturamaz. Dükkanlara da koruma tılsımı olarak enerjinin dengelenmesi düzenlenmesi gerekir. Oraya gelecek insanların mutluluğu ve bereketi buna bağlıdır. Aynı şekilde evlerin, başka mekanların huzuru koruma tılsımına bağlıdır.

Koruma tılsımı faydaları

Koruma tılsımı büyü değildir. Ancak yapılış mantığı açısından büyülerle ortak temel prensipleri vardır. Koruma tılsımı nasıl yapılır, koruma tılsımı nedir sorusu ile başlamak doğru olacaktır. Koruma tılsımı, hem dünyevî kötülüklerden hem de öteki dünyadan gelen bazı varlıkların kötülüklerinden, hastalıklardan, her türlü kaza, musibet ve beladan korunmak amacıyla yapılan tılsımdır. Bu tılsım çeşitli ritüellerden ve dualardan oluşur.

Koruma tılsımı yapan istanbul hocaları

Koruma tılsımı esas olarak gelecekteki oluşması muhtemel olan her türlü kötülüğe kötü güçlerin yarattığı etkilere karşı korumak amacıyla yapılır. İnsanların getireceği kötülüklerden, hırsızlık ya da dolandırıcılıktan, yırtıcı hayvanların zararlarından veya gözle görülmeyen kötü ruhların etkilerinden korunmak için yapılır. Özellikle gurbete gidecek veya uzak bir şehire gidecek, askere gidecek kişiler için yaptırılır. Bunun dışında yeni bir ev alınınca veya yeni bir araba satın alınınca veya yeni bir çocuk doğunca da oluşacak nazardan veya kötü güçlerden korunmak amacı ile de koruma tılsımı yaptırılır. Koruma tılsımı nasıl yapılır, bir sonraki paragrafta açıklanmaktadır.

Koruma tılsımı yapan ankara hocaları

Koruma tılsımı İslami geleneklere göre yapılır. Çeşitli yöntemleri vardır vefkler Bunlardan bir tanesidir. Allah Celili vefki, Rahman ismi şerifi vefki, Besmele vefki, Hz. Muhammed vefki, Yasin-i Şerif vefki koruyucu tılsım yapılırken kullanılan vefkler arasında en etkili olanlardır. Peygamberlerin dışında bazı melekler de vefkler sırasında yardımı istenen yüce ruhlardır. Özellikle Mikail melek hem şifacı hem koruyucu özelliği ile koruma tılsımı yapılırken kullanılır. Koruma tılsımı nasıl yapılır, burada açıklanmış metot ve yöntemler kullanılarak uzman bir hoca tarafından yapılır.

Dikkatinizi Çekebilir

En iyi olumlu sonuç veren hocalar

En iyi olumlu sonuç veren hocalar En iyi olumlu sonuç veren hocalar bir çok farklı …

Bir Yorum

  1. İstanbul güvenilir medyum hocalar

    Uyuşturucu bağımlısı bir oğlum var kendisini hastanelere yatırdık tedaviler ettirdik bir fayda olmadı oğlumun arkadaş çevresinde bir tane düzgün arkadaşı yok hepsi uyuşturucu bağımlısı ailesi pislik olan insanlardı. Ne kadar oğlumuz için çırpınsakda o arkadaşları için ölüyordu komşumun tavsiyeleri üzerine edis hocaya başvurduktan sonra oğlum düzeldi arkadaş çevresini bıraktı kendine çeki düzen verip uyuşturucu içmeyi bırakıp düzenli bir işe girip çalışmaya başladı. Şimdiler de çok şükür ki oğlum artık işten eve evden işe gidiyor çalışıyor bize bakıyor edis hocanın sayesinde oğlumu bu pisliklerin elinden bu uyuşturucu belasından kurtardım. Edis hocayı tavsiye ederim 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir