Siteye İçi Başlıklar

koruma vefki yazıları

koruma vefki nedir

Koruma vefki yazıları, günlük hayatta sosyal yaşamda iş veya aile hayatında karşılaşabileceğimiz sorunların üstesinden gelebilmek kötü ruhlardan korumak amacıyla yazılır. Gözle göremediğimiz kötücül varlıklardan, şeytani ruhlardan, görünmez kazalardan beladan ve her türlü musibetten korunmak amacıyla koruma vefki yazıları hem sözel olarak hem de yazılı metin olarak kullanılır. Uğursuzluğu önlemek, hastalıklardan korunmak, saldırıları ve yaralanmaları önlemek amacı ile korunma vefki yazıları kullanılır.

En Etkili Koruma Vefki

En etkili koruma vefki yazılarının içerisinde Şüphesiz Allah Celilinin isimleri yer alır. Özellikle Allah’ın isimlerinden Hafız koruyan anlamına gelir. Bu kökten türeyen muhafaza etmek korumak anlamı taşır. Koruma vefki yazıları etkisi görünmesi için 21 gün veya 40 gün gibi süreler boyunca tekrarlanması gerekir. Allah’ın isimlerinden Hafız, Latif, Fettah, Gaffar gibi Esmaül Hüsna isimlerinin koruyucu özelliği vardır. “Kutsa bizi ey Rabbim. Sen ezeli ve edebi içinde barındıransın. Her şeyi kuşatan ve sınırlayan yücelerden bir yücesin.” Bu sözler etkili koruma vefki arasında yer alır.

büyüden korunma vefki

Koruma vefki yazıların etkisini arttırmak için Allah lafzı peygamber lafzı melekler lafzı kullanılır. Onun dışında Felak, Nas, Ayet-el Kürsi ve Yasin-i Şerif surelerinin yazılı olduğu vefkler kullanılmaktadır. Koruma vefki yazıları etkisini arttırmak için Allah’ın 99 isminden biri olan, koruyucu anlamı taşıyan “Hafız” lafzı kullanılır. Hurma vefkinin etkisini arttırmak için Allah’ın isimlerinden Hafız’ın kullanılmasının dışında peygamberin ismi meleklerin adı da kullanılır. Gardiyan koruyucu şifacı özelliği taşıyan Mikail meleğin ismi yazılır.

nazardan korunma vefki

Korunma Vefki yazıları Seyyid Süleyman el Hüseyni’nin Kenzül Havas Keyfiyetü Celbü Teshir isimli eserinden türemiştir. Bu kitap gibi pek çok İslam aliminin vefk içeren eseri vardır. Osmanlı padişahları da savaşa giderken cepkenlerinin altına iğnelenmiş olarak koruma vefkleri iliştirmişlerdir. Bunlarda en etkili olan; “De ki, ister Allah ister Rahman ister Hafız ismiyle dua edin. Çünkü en güzel isimler ona mahsustur” cümlesidir. Hz. Muhammed’in isminin harflerinin yer aldığı vefkler de oldukça etkilidir. Koruma vefki yazıları, “kutsa bizi ey İlah, yaratılışın kökeni ve kaynağını içinde barındıransın. Her şeyi kuşatır ve sınırlar, asla yorulmazsın” cümlesidir.

Dikkatinizi Çekebilir

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli çeşitli …

Bir Yorum

  1. Koruma vefki yapan güvenilir medyum hocalar

    Uzun zamandır varlıkların musallatına uğruyorum yaşadığım bu durum karşısında çaresiz kaldım ve hocalara başvurup çözüm aramaya karar verdim. Bir çok hocadan tavsiyeler aldım ama kime çalışma yaptıysam sonuç alamadım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Edis hocaya başvurup koruma vefki yaptırdıktan sonra bir daha cinlerin musallatına uğramadım herşeyden kurtuldum artık hayatımda beni huzursuz eden varlıklar yok. Allah razı olsun Edis hocadan beni bu dertten kurtardı. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir