Siteye İçi Başlıklar

Koruma vefki

Koruma Vefki Nasıl Yapılır

Koruma vefkiKoruma vefki yaptırmak sizi kötü enerjilerin etkilerinden koruyabilir. Aynı zamanda bu işlemler ile sevdiğiniz kişileri de manevi anlamda koruma altına alabilirsiniz. Yapılması her ne kadar zor olsa bile yine de gerekli bilgilere sahip olabilen medyumlar insanların beklentilerini kolayca karşılayabilirler. Özellikle enerjiniz düşükse basit bir övgüden dahi kötü etkilenebilir ve manevi anlamda kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Veya başınıza gelme ihtimali olan musibetlerden korunabilmek için manevi korunma işlemlerinden yardım alabilirsiniz. Bu durum toplum içinde çok yaygın olarak görülür ve medyumlar bu işlemler hakkında çok sık talepler alırlar. Zaten ilk ortaya çıkma amacı manevi korunma olan vefk işlemleri bu konuda gerçekten de çok etkili sonuçlar alınmasını sağlayabilirler.

Koruma Vefki Nasıl Hazırlanır?

Koruma vefki hazırlamak sandığınız kadar kolay değildir. Özellikle sizin kendinizi daha rahat hissetmenizi veya kendinize olan güveninizi geri kazanmanızı sağlaması gereken bu işlemler de medyumlar özel çizimler hazırlayarak içini de doğru bilgiler ile doldurmalıdırlar. Sizler için özel olarak yapılan çizimleri her zaman üzerinizde taşımalısınız. Aynı zamanda medyumlar sizler için okuyacakları özel tılsımlı sözler ile üzerinizde manevi anlamda çok güçlü bir kalkan oluşmasını sağlarlar. Hazırlanan vefklerin içinde neler yazacağı amaca uygun olarak seçilmelidir. Bu bilgilere medyumlar karar vermeli ve istenen enerjilerin kısa zaman içinde harekete geçmelerini sağlayacak olan içerikler seçilmelidir. Bu sayede istenen sonuç çok daha kolay alınacak ve kişilerin manevi anlamda koruma altına alınmaları sağlanacaktır.

Koruma Vefki Etkileri Nasıl Ortaya Çıkar?

Koruma vefki yaptırmak sizi tüm kötülüklerden veya belalardan korumayabilir. Ancak yaşadığınız birçok sıkıntı veya korku karşısında kendinizi çok daha rahat hissetmenize yardımcı olur. Özellikle ilk ortaya çıktığı dönemler de savaşa giden askerlerin manevi anlamda koruma altına alınmalarını sağlamak için kullanılmaları vefk işlemlerinin manevi koruma konusunda ne kadar etkili olduğunu açık bir şekilde ortaya koymaktadır. Her zaman dikkatli olunması gereken bu işlemlerin etkileri çok hızlı bir şekilde ortaya çıkabildiği gibi kimi zaman ise tahmin edilenden daha fazla zaman geçebilir. Bu gibi durumlar da kesinlikle medyumların verdikleri bilgilere göre hareket edip kesinlikle onların bilgileri olmadan hareket etmemek gerekir. Bu işlemlerden sonra manevi anlamda bir baskı hissetmez hatta tam aksine kendinizi çok rahatlamış hissedersiniz. Sizi zorlu durumlar da veya sıkıntılı olaylar karşısında çok güçlü manevi enerjiler ile koruma altına alacak olan koruma vefki işlemlerin de yardım alacağınız medyumlara karar verirken özel bir zaman ayırmanız gerektiğini de kesinlikle unutmamalısınız.

Dikkatinizi Çekebilir

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan …

Bir Yorum

  1. Koruma vefki yapan İzmir hocaları

    Ben birinden intikam almak için büyü yaptırdım rahmani olduğu için işlemler tersine döndü ve cinlerin musallatına uğradım uzun süredir ruhsal sorunlar yaşadım üzerimdeki büyüleri bozdurmak ve bu cinlerden kurtulmak için Edis hocayla çalıştım yapılan işlemleri bozdu ve bana musallat olan cinleri temizledikten sonra rahat bir nefes aldım şimdiler çok iyiyim bir daha rahmani işlem yaptırmak mi tövbeler olsun. Edis hocam sayesinde kurtuldum herkese tavsiye ederim Edis hocamı 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir