Siteye İçi Başlıklar

mezara gömülen muska kaç günde etki eder

Mezara gömülen muska yapan medyum hocalar

Mezara gömülen muska kaç günde etki eder konusu bu alanda işlem yapan kişilerin merak ettikleri hususlardan biridir. Ancak bundan önce bu işlemin neden yapıldığına bakmak gerekmektedir. Muskalar farklı nedenler ve kişiler için yapılabilmektedir. Mezara gömme işlemi de bir ritüeldir. Bu nedenle eksiksiz ve tam olarak yapılması gerekmektedir. Okunacak dualar ve sureler önem taşırken gömecek olan kişinin ruh dünyası da bu konuda önem taşımaktadır.

Mezara gömülen muska etkileri nedir

Mezara gömülen muska ile birçok işlem yapılabilmektedir. Bunların başında ayırma ya da geri getirme büyüleri yer almaktadır. Ancak her işlemde olduğu gibi burada da mutlaka uzman bir yardım şarttır. Bununla beraber iyi niyet taşınması da önemlidir. Ayrılık her zaman kötü bir netice vermemektedir. Saplantı haline gelen aşıklar veya zarar veren ilişkilerin sonlandırılması her iki taraf için de önemlidir. Son zamanlarda artan kötü vakaların sonlanması için büyü ve benzeri işlemleri yapılması neredeyse mecburi hale gelmiştir. Bu noktada yapılan işlemler neticesinde mezara gömülen muska kaç günde etki eder sorusuna cevap aranmaktadır.

Mezara gömülen muska yaptıranlar

Mezara muska gömmek günah mıdır konusu için öncelikle yapılış amacına bakmak gerekmektedir. İyi niyetli yapılan ak büyüler için ise bir sorun olmayacağı görüşü hakimdir. Ancak yine de tavsiye edilmemektedir. Ancak kara büyüler için yapılıyor ise kesin bir dil ile günah denilmektedir. Bunun iki temel nedeni bulunmaktadır. Birincisi kişinin kaderine müdahale edilmesidir. İkinci durum ise kötü işler için mezarda bulunan kişinin rahatsız edilmesidir. Mezara gömülen muska kaç günde etki eder konusunda önce bu hususa dikkat etmek gerekmektedir.

mezara gömülen ayırma muskası

Mezara gömülen muska bulunduğunda çok dikkatli olunması gerekmektedir. Öncelikle yerinden çıkartılmaması ve mutlaka bir uzman çağrılması gerekmektedir. Hoca ya da medyum gelene kadar ise mutlaka Kur’an okunması gerekir. Ancak bu şekilde olması gerektiği gibi bir çıkarma işlemi gerçekleşecektir. Mezara gömülen muska kaç günde etki eder sorusu çıkarılan muskalar için artık sorulmaması gereken bir soru olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir

Sonuç alınca öde medyum

Sonuç alınca öde medyum? İşlemden sonra para alan medyum Sonuç alınca öde medyum gibi araştırmalar …

Bir Yorum

  1. Güvenilir medyum hocalar

    Tavsiyeler üzerine çalıştığım medyum edis hocadan sonuç almış birisi olarak bende mutluluğumu yazmak istedim. 4 senelik beraber olduğum olduğum erkek arkadaşımla 8 aydır ayrılmıştık eskisi gibi olabilmek için her şeyi denedim olmadı son çare büyü yaptırmak geldi aklıma ve edis hocaya yaptırdığım Ermeni büyüsü sayesinde 12 günde erkek arkadaşımla tekrardan barıştık şuanda birlikteyiz ve mutluluğumu edis hocaya borçluyum herkese tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir