Siteye İçi Başlıklar

Muska yapan hocalar

Muska yapan hocalar

Muska yapan hocalar halk arasında yapılan muskalar güvenilir ve deneyimli medyum hocalar tarafından yapılır. Hazırlanan her muska kendi arasında dağlar kadar fark bulunur. Bu muskaların tek benzerliği dış görünüşleridir. Herkesin taktığı ve aynı şekilde olan muskalarda yalnızca dualar yazılıdır, bu duaların özel bir koruyucu etkisi olmamaktadır kişinin korkularının ortadan kalkamasına vesile olur. Muska yapan hocalar, muska yaparken her şeyi kişiye özel olarak hazırlamaktadır her bireyin farklı sorunu vardır. Yapılacak olan çalışmanın en ince ayrıntısı bile hesaplanarak muska yapılmaya başlanır. Muska yapan hocalar, sadece bu hesaplamaları yaptıkları sürece insanlara kısa sürede en etkili muskalar yaparlar. Muskalar yapılış esnasında her hangi bir zor süreç geçirmeden kısa sürede yapılmak istenilen kişiye kısa sürede etki ederek kişinin istediği sonucu elde edilme özelliğini sağlamaktadır.

İstanbul muska yapan hocalar

İstanbul muska yapan hocalar yapılan çalışma sırasında bildikleri tüm ilimleri kullanmak zorundadırlar bilimler sayesinde istenilen sonuca ulaşılır. Bunu yaparken mutlaka tecrübelerini de işin içine katmaları gerekir, çalışmayı yaptıran kişinin tam olarak istediği şeyi çıkarmak zorundadır ve bunu kısa sürede yapmaları gerekmektedir. Eğer bu çalışmaları doğru şekilde gerçekleştirmezlerse muska etki etmez ve sonuç vermez bunun için ciddi miktarda dikkat ve özen gereklidir. İstanbul muska yapan hocalar muskaların kısa süreler içerisinde hazırlaması yanlıştır. Gerçekten etkili bir muska yapılması durumunda, yapılacak olan çalışma pek çok farklı ilimle beraber olacağı ve bu çalışmaların özel zamanlarda yapılması gerekeceği için, en az bir haftalık bir zamana ihtiyaç duyulur. Bu süreçler muskalar için en ideal işlem süreleri içindir medyum ve hocalar tarafından bu süreler boyunca muskalar yapılmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan …

3 Yorumlar

 1. Helin

  Edis hocanın namını çok duyuyordum evliliğimde yaşadığım sorunlardan dolayı bende kendisine ulaştım bana yapacagı işlemden bahsetti ve başladı 13 gün sonra sonuç aldım Edis hocayla çalıştıktan sonra tekrar doğmuş gibi oldum.

  • suzan

   Helin hanım ben çok dolandırıldım Edis hocanın iletişim numarasını yazar mısınız lütfen

 2. selin

  Edis hocaya eşim için muska yaptırdım eşim ailesi için beni kapıya koydu çocuklarımla ortada kaldım ailem de beni istemiyordu geri bende çareyi edis hocada umdum umduğum gibi de sonuç aldım herkese tavsiye ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir