Siteye İçi Başlıklar

Resimle yapılan büyüler

Resimle Yapılan Büyüler

Resimle yapılan büyüler

Günümüz insanlarının başvurduğu, farklı yeteneklere sahip kişiler aracılığıyla yaptığı büyüler bulunmaktadır. Bu büyüler arasında resimle yapılan büyüler insanlar tarafından çok araştırılıp yapılmak istenmektedir. İnsanların hayatı boyunca çeşitli sıkıntıları ve arzuları vardır. Normal hayat içinde bu durumları çözmek zor hatta imkansızdır. Uzman medyumların yetenekleri ile bu durumları çok kısa bir sürede etkili ve kolay bir şekilde çözmek mümkündür.

Her çağın kendine has objeleri vardır. Günümüzde ise resimlere ulaşmak çok kolaydır. Bu nedenle medyumlar büyülerini günümüze uyarlayarak insanlara yardımcı olmaktadır. Resimde günümüzün bir objesi ve nesnesi olup medyumlar tarafından kullanılan etkili bir araçtır. Bu obje ile yapılacak büyüler insanlara ışık olarak hayatlarında ters giden birçok şeyin yoluna gitmesini sağlayabilmektedir.

Resimle Hangi Büyüler Yapılır?

Birçok büyüyü resimle yapmak olanaklıdır günümüzde. Çünkü dünyada yaşayan hemen herkes belirli resimlere sahiptir. Resimle yapılan büyüler başında aşk büyüsü gelmektedir. Dünyanın en güzel duygusu olan ask herkesin başına gelen bir duygudur. Bu duyguyu kimisi karşılıksız yaşar, kimisi platonik, kimisinin aşkı azalır. İnsanlar bu durumlara son vermek için resimle büyü yoluna başvurabilirler. Büyü yapılacak kişinin bir resmi uzman bir medyuma götürülerek gerekli büyü yapılabilir.

Resim üzerinden yapılan bir diğer büyü ise bağlama büyüsüdür. Bir kişiyi ya da eşini kendine bağlamak isteyen kişiler bu büyüyü yaparak istedikleri sonuca ulaşabilirler. Kendisine bağlamak istenilen kişinin bir resmi yeterli olacaktır. Gerisini isim uzmanı olan medyuma bırakmak her şeyin sonuca ulaşmasına imkan sağlayacaktır. Papaz büyüsü de resimle yapılan büyüler arasındadır. Büyüler resimler üzerinden yapıldığında doğru yapılmış olmasına dikkat edilmelidir.

Resimle Yapılan Büyüleri Kim Yapar

Büyü yapmak ciddi bir iştir ve herkes yapamaz. Büyüyü ancak üstün yeteneklere sahip kişiler yapabilir. Çünkü diğer varlıklarla bu yeteneklere sahip medyumlar iletişime geçebilir ve büyüler bu varlıkların aracılığı ile gerçekleşir. Resimle yapılan büyüler kesinlikle alanında uzmanlaşmış, doğaüstü yeteneklere sahip medyumlar tarafından yapılmalı ve hazırlanmalıdır. Konuyu bilmeyen bir kişiye bu büyü yapılırsa, büyü ters tepebilir. Büyünün hatalı olması büyü yaptıran kişinin hayatına birçok olumsuzluklara sebep olabilir.

Medyumlar büyülerini yapmak için çeşitli bilgilere ihtiyaç duyarlar. Onlara bu bilgiler verildiğinde birçok şey yapabilir ve insanların hayatına çok güzel dokunabilirler. Medyumlar metafizik âleme hakim olacak bilgilere sahip oldukları için bu alemde bulunan varlıklarla surei iletişim halinde olup çeşitli çalışmalar yaparlar. Bu nedenle medyumların bilgi ve tecrübelerine inanmakta yarar var. İnsani sıkıntıları bitirecek birçok çözüm medyumlarda bulunmaktadır.

Resimle Yapılan Büyüler Kimlere Yapılır

Büyülerin iyi niyetle yapılması insanı değerler için çok önemlidir. Birçok medyumda prensip gereği kötülük için yapılan Büyüleri yapmamakta hatta yapılan kara büyüleri bozmayı kendilerine görev bilirler. Resimle Yapılan Büyüler medyumlar tarafından genelde herkes için yapılabilir. Ama bu büyüyü iyi niyetle ve iyilik için yapmak çok önemlidir. Bu büyüyü en çok birisine aşık olan insanlar yapmaktadır. Sevdiği kişiyi kendine hızlı bir şekilde bağlamak için resim ile bu büyüyü yapar. Resimle büyü yapmak çok kolay olduğu içinde kişiler tarafından tercih edilir. Çünkü günümüzde bizim yanımızda olmayan birinin tırnağını yada saç telini bulmak imkansız iken, sosyal medyadan resim bulmak çok basittir.

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü

Medyumlar büyü yaparken etkili olmasına dikkat ederler. Bu nedenle büyülerini büyük bir titizlikle yaparak herkes için büyü yapmaya çaba gösterirler. Resimle yapılan büyüler ise medyumlar için kolay ve çabuk etki gösteren büyü türleri arasında yer almaktadır.

Fotoğrafla Yapılan Büyüler

 

Dikkatinizi Çekebilir

Sonuç alınca öde medyum

Sonuç alınca öde medyum? İşlemden sonra para alan medyum Sonuç alınca öde medyum gibi araştırmalar …

Bir Yorum

  1. ikna etme büyüsü nasıl yapılır

    uzun zamandır tanıdığım aynı mahallede oturduğumuz arkadaşım bir zaman kendisine dükkan açtı işleri ilk başlarda çok güzel gidiyordu çok güzel paralar kazanıyordu fakat ne oldu bilinmiyor nazara mı geldi göze mi geldi işleri çok kötü gitmeye başladı sonrasında iflas etti bir çok borca battı. Zamanla bu borçlarını kapattı ve bir gün geldi benden borç para istedi kendisine güvendim verdim 2 hafta sonra vereceğini dile getirdi fakat aylar yıllar geçti borcunu bir türlü geri vermedi. Kendisiyle kötü olduk bu konuda paramı vermeyeceğini söylemeye başladı polise gittim şikayetçi olmaya fakat elimde bir delil bir kanıt yoktu bu yüzden de haksız duruma girmek istemedim. Paramı ne yaptıysam geri alamadım az bir rakam olsaydı lanet olsun der vazgeçerdim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum edis hocayla çalıştım borcu olan arkadaşıma borcunu bana geri vermesi için ikna etme büyüsü yaptı yapılan büyünün etkisiyle çalışma bittikten sonra bana olan borcunu geldi bana geri verdi Allah razı olsun edis hocamdan keşke ilk başta bulsaydım sizlere şimdiye böyle sorunlar olmayacaktı herkese tavsiye ederim edis hocamı 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir