Siteye İçi Başlıklar

resimle yapılan geri getirme büyüsü

Resimle Yapılan Geri Getirme Büyüsü

Resimle yapılan geri getirme büyüsü malzemesi, büyü yapılacak olan kişinin resmidir. Birçok büyüde resim malzeme olarak kullanılmaktadır. Terk edilen kişiler gidenin ardından üzülüyorsa ve onun hemen dönmesini istiyorsa geri getirme büyülerine başvurabilir. Büyünün etkisi olarak giden kişinin pişman olarak döndüğüne rastlanır. Sevgililer, eşler ya da yakınının gitmesiyle üzülenler tarafından bu büyü tercih edilmektedir. Büyüde resim kullanıldığı için de bu ismi almıştır. Büyünün geri getirme konularında uzman olan medyumlar tarafından yapılması önemlidir.

Resimle Yapılan Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin nasıl yapıldığı konusu devamlı merak edilmiştir. Bütün büyülerde farklı malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemelere dualar okunur ve bazı tılsımlı kelimeler söylenir. Ruhani varlıklardan yardım alınır. Büyüde birçok aşama olduğu için bu aşamaların sıralaması da önemlidir. Hata ya da eksik yapılmadan büyü tamamlanmalıdır. O yüzdendir ki büyüleri medyumların yapması önemlidir. Resimle yapılan geri getirme büyüsü de işlem basamaklarına göre medyum tarafından yapılmalıdır. Hatta geri getirme büyülerinde uzmanlaşmış medyum seçiminde bulunmak gerekir.
Terk edip giden kişiler için geri getirme büyüsü yapılmaktadır. İnsanlar bazen kızgınlık bazen de yanlış kararlar vererek terk edip gidebilir. Birbirini seven eşlerin bile ayrıldıkları, bir tarafın terk edip gittiği görülür. Evli çiftlerde bu durum daha da üzücüdür. Evliliğin dağılması, çocukların annesiz ya da babasız kalması sıkıntılı durumların yaşanmasına neden olacaktır. Resimle yapılan geri getirme büyüsü sonucunda terk edenin döndüğüne rastlanır. Büyü tamamen kişinin beynine ve düşüncelerine hüküm etmektedir. Evliliklerin yıkılmaması ya da aile bütünlüğünün bozulmaması bu büyü ile sağlanabilir.

Resimle geri getirme büyüsü yapan medyum hocalar

Medyumların birçok konuda bilgileri olduğu bilinir. Özellikle büyü yapma konusunda uzmanlaşmış birçok medyum bulunmaktadır. Geri getirme büyüleri en çok tercih edilen bir türdür. Kişilerin yalnız kalmaktan korktuğu ve terk edilmek istemediği gibi istekleri nedeniyle bu büyü rağbet görmektedir. Farklı türleri olmasına rağmen en çok bilinen türü resimle yapılan geri getirme büyüsü olmaktadır. Alanında uzman medyum tarafından yapılması da önem arz etmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan …

Bir Yorum

  1. Can kaşıkçı

    beni terk eden kız arkadaşımın bana geri dönmesi için 8 aydır çalışmadığım medyum kalmadı. hiç bir medyumda bana sevdiğim kızı getiremedi. tavsiyeler üzerine çalıştığım Edis hocam sağ olsun 8 günde bana sevdiğim kızı getirmeyi başardı herkese tavsiye ediyorum Edis hocayı 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir