Siteye İçi Başlıklar

Sabun büyüsü nasıl yapılır

Sabun Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü nasıl yapılırKara büyüler hem çok zor hem de çok riskli işlemlerdir. Bu sebeple bu işlemlerden birini yaptırmak istediğiniz de kesinlikle acele karar vermemeli ve tüm adımlarınızı bilinçli bir şekilde atmalısınız. Özellikle bu alanın en önemli işlemlerinden biri olan sabun büyüsü hakkında çok dikkatli olmalısınız. Harekete geçecek olan güçlü enerjiler sizleri de etkileyebilir ve bu durum tahmin ettiğinizden çok daha ciddi sorunlara neden olabilir. Bu işlemler de medyumlar basit bir sabun ve bu sabuna batıracakları basit bir nesne kullanırlar.

Üzerine okunan tılsımlı sözler ile manevi enerjiler yüklenen bu sabunlar cisimler de batırıldıktan sonra çok gizli bir yere saklanır. Amaç erimeden mümkün olduğu kadar uzun bir süre kalabilmesidir. Ancak bunu sağlamak sanıldığı kadar kolay değildir ve medyumların gerekli deneyime sahip olmaları gerekir. Bu sabun büyüsü nasıl yapılır erimeye başladıkça etki altına alınan kişiler de çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalırlar.

Sabun Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Kara büyü etkileri insanlara çok büyük sıkıntılar verebilir. Bu sıkıntılar kimi zaman psikolojik olabilirken kimi zaman ile fiziki de olabilir. Bu alanda en çok yapılan işlemlerden biri olan sabun büyüsü de bunlardan biridir. Etkileri gerçekten de çok güçlüdür ve etkisi altına aldığı kişilere daha önce yaşamadıkları kadar güçlü sıkıntılar yaşatabilir. Bu sebeple çok gerek olmadıkça bu işlemleri denememek hatta uzak durmak çok daha doğru olacaktır. Etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar da çaresi olmayan fiziki hastalıklar, psikolojinin tamamen bozulması, hayaller görme veya insanlardan uzak durma isteği gibi ciddi sorunlara neden olabilir. Eğer insanlar saklı olan sabunu bularak büyü bozma işlemi yaptırmazlarsa o zaman durum ilerleyen zamanlar da çok daha ciddi boyutlara ulaşabilir.

Sabun Büyüsü Yapan Hocalar

Sabun büyüsünün gücünü bilen kişiler medyum seçimlerinde de çok dikkatli olmaları gerektiğini net olarak bilirler. Her medyum bu işlemi yapamaz. Dolayısı ile sabun büyüsü yaptırmak istediğiniz zaman siz de kesinlikle en doğru medyumu seçtiğinizden emin olmalısınız. Bu işlemi sadece çok deneyimli, kendine güvenen ve aynı zamanda manevi anlamda kendini çok ciddi şekilde geliştirmiş olan medyumlar yapabilir. Özellikle beklenmedik sorunların doğru teknikler ile çözülmesi de gerekebilir. Bu sebeple sabun büyüsü nasıl yapılır yaptırmak için yola çıktığınız zaman bu işlem hakkında kimden yardım almanız gerektiği hakkında çok ciddi araştırmalar yaparak hem kendinizi hem de etki altına almak istediğiniz kişileri riske atmamaya çalışmalısınız.

Dikkatinizi Çekebilir

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan …

Bir Yorum

  1. sabun büyüsü nedir

    medyum edis hocamla 3 ay önce sabun büyüsü çalışması için çalıştık sonucumu aldım ve burada paylaşmak istedim bende herkes gibi öncelikle hocama teşekkür ederim emeği bende çok bana çok yardımı oldu.
    Ben kız arkadaşımı aldattım kendisi beni yakaladı ilk önce tartıştık ne kadar özür dilediysem beni affetmedi sonrasında beni terk edip gitti çok pişman oldum ama son pişmanlık fayda etmedi kız arkadaşımı unutamıyordum sürekli aklımdaydı kendisinin bana geri dönmesi için medyum edis hocayla çalıştım sabun büyüsü için ödememi yaptım kendisine sonrada bilgilerimi verdim işlemler 16 gün sürdü nasıl oldu anlamadım bu sürede kız arkadaşımla konuşmaya başladık işlemlerin bitmesiyle sevdiğim kız bana bir anda geri döndü ve bağlandı. Kısmet olursa kısa bir zaman sonra evlenmeyi planlıyoruz ilişkimiz şuadan güzel gidiyor edis hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir