Siteye İçi Başlıklar

sahtekar medyum hocalar

Sahtekar medyum isimleri

Sahtekar medyum hocalar konusunda birçok kişiden aldığımız olumsuz yorumlar nedeniyle sizleri bir kez daha bu kişilere karşı uyarmak istedik. Medyum hoca konusu ciddi ve önemli bir konudur. Öncelikle belirtmek isteriz ki işinde uzman olmayan ama kendini uzman hoca ve medyum gibi gösteren sahtekar hocalar size fayda getirmez. Gerçek medyum hocalar kendilerinde doğuştan var olan önemli birtakım özelliklerini aldıkları eğitim ve edindikleri tecrübelerle geliştirmiştir. Bu ise onları sahtekar medyum hocalardan ayıran en önemli özelliktir.

İstanbul sahtekar medyum hocalar

Sahtekar medyum hocalar ile gerçek medyum hocalar nasıl ayrılır? Sorusu genellikle Hoca arayışı içinde olanlar tarafından sorulmaktadır. Böyle bir arayış içinde olanların yapması gereken en önemlisi gerçek medyum hocaları çok iyi bir şekilde araştırmak gerekmektedir. Verdiği hizmetler nelerdir, daha önce danışmanlık hizmeti alanlar memnun kalmışlar mı ve en önemlisi devlete vergi ödüyorlar mı gibi sorulara olumlu cevaplar alındığında bu medyum hocalara güvenebilirsiniz. Sahtekar medyum hocalar bilgi sahibi olmadıkları büyü, vefk ve uygulamaları yaparak işlerin daha da sarpa sarmasına neden olabilirler.

Ankara sahtekar medyum hocalar

Sahtekar medyum hocalar hakkında derin bir araştırma yapmadan işlem yaptırma hatasını yapmış kişiler tarafından yapılmış olan olumsuz yorumlardan da anlaşıldığı gibi sahtekar medyum hocaların amacı insanlara yardım etmek değildir. Yaptıkları uygulamaları gerekenden fazla paralara yapmaktır. Bu tür sahtekar medyum hocalara yorum yapan insanlar yorumlarında dolandırıldıklarını söylemektedir. Bu yorumların dikkate alınması ve aynı hataya düşülmemesi gerekmektedir. Yorumlarda ayrıca büyü ve vefk yapmaktan anlamadıkları halde çok iyi biliyormuş gibi davrandıklarından da söz edilmektedir.

izmir sahtekar medyum hocalar

Sahtekar medyum hocalar insanların duygularını kullanarak onların hem duygularını hem de paralarını sömürmektedir. Bu gibi sahtekarlara karşı yapılacak en iyi şey onların yalanlarına karşı temkinli olmak ve uyanık davranmaktır. Zaten bu tür sahtekar medyum ve hocalar şikayet edildiğinde emniyet yetkilileri gereken cezai işlemleri uygulamaktadır. Bu tür şikayetler kamu davası olmakta ve uygulanan cezalar da bu yönde olmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir