Siteye İçi Başlıklar

Şirinlik vefki

Şirinlik Vefki Nedir

Şirinlik vefkiŞirinlik vefki ; Vefk işlemleri toplum içinde çok kullanılan ancak buna rağmen birçok kişinin hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadıkları önemli işlemlerdir. Özel manevi enerjileri harekete geçirerek insanlara yardımcı olmaları amacı ile yapılır ve medyumlar bu işlemler de çok zorlanırlar. Özellikle dini açıdan yasak olmaması sebebi ile insanlar bu işlemlere çok ilgi gösterirler. En çok ilgi çekenlerinden biri de insanların sevdikleri kişilerin ilgilerini çekmek için kullandıkları şirinlik vefki işlemleridir. Riskli olmayan bu işlemler ile insanlar çok sevmelerine rağmen bir türlü kendilerine ilgi göstermeyen kişileri sıkı bağlar ile kendilerine bağlarlar. Son derece karmaşık bir yapıları vardır. Bu sebeple medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman tahmin ettiklerinden daha fazla zorlanırlar ve sabır göstermek zorunda kalırlar.

Şirinlik Vefki Kaç Günde Etki Eder

Şirinlik vefki yaptırdığınız zaman sevdiğiniz kişinin size olan ilgisinin daha da artacağına zaman içinde tanık olabilirsiniz. Özellikle doğru bir şekilde yapıldığı zaman etkileri çok net bir şekilde ortaya çıkabilen bu işlemden sonra etki altına aldığınız kişi bir şey hissetmez veya zarar görmez. Her şey tamamen doğal olarak karşılanır ve o kişi size karşı tahmin ettiğinizden çok daha büyük bir yakınlık göstermeye başlar. Birçok kişi bu işlemleri büyüler ile karıştırır ancak yapı olarak araların da en ufak bir benzerlik dahi bulunmaz. Şirinlik vefki yaptırdığınız zaman çok büyük beklentilere girmemelisiniz. Yani bu işlemi yaptırdınız diye sevdiğiniz kişi bir anda koşarak kollarınıza atılmayacaktır. Bunun için sizin de ciddi bir şekilde emek vermeniz gerekir. Çünkü vefk işlemleri sizleri sadece manevi anlamda destekler ve kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar.

Şirinlik Vefki Etkileri

Şirinlik vefkinin etkisine giren kişiler zarar görmedikleri gibi herhangi bir baskı ile karşılaşmadıkları içinde durumu her zaman doğal karşılarlar. Bu işlemlerin enerjileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar kendilerini seven kişilere karşı eskisinden daha çok ilgi göstermeye başlar ve çoğu zaman tüm dikkatini ona verir. Daha önce varlıklarından dahi haberleri olmayan insanlara karşı bir anda çok daha sevecen ve sıcak davranmaya başlayan kişilerin bu durumlarının kalıcı olması vefkin gücüne bağlıdır. Önemli olan hazırlanan vefkin sürekli olarak işlemi yaptıran kişilerin üzerlerin de taşınmasıdır. Çünkü o vefkin etkisi ile istenen kişiler vefki taşıyan kişiye odaklanacak ve kısa zaman içinde ortaya eskisinden çok daha sıcak bir yakınlık çıkacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan …

2 Yorumlar

  1. Gülçin derya

    kaynanam son zamanlarda sürekli benimle uğraşmaya başladı ben onunla iyi geçinmek istesem de o eşimle beni ayırmak için elinden geleni yapıyordu aile içerisinde sürekli huzursuzluk olmaya başladı. Evliliğimiz sallantı içerisine girdi bu evliliğin bitme noktasına gitmeden çözüm arayışı içerisine girdim kaynanamın beni sevmesi için şirinlik vefki yaptırmaya karar verdim bu büyüyü yapabilen medyumu ararken edis hocaya rast geldim kendisiyle şirinlik vefki çalışmasını yapmaya başladık bu sürede ben hiç bir şey yapmadım 15 günde kaynanam bizimle uğraşmaktan vazgeçti ve artık gelini olarak beni çok sevmeye başladı sadece kaynanam değil bu büyü sayesinde bir çok kişi eşimde dahil beni çok sevmeye sevgi saygı göstermeye başladılar bana. Şirinlik vefki yaptırmak isteyenlere edis hocamı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim 0535 891 8597

  2. tanya

    Ben yurt dışında yaşıyorum ve uzaktan medyum çalışmasının tutacağını düşünmüyordum taki Medyum Edis hocam ile karşılaşana kadar. Edis hocamı medyum sitelerinde hakkında yapılan çok güzel yorumlarla okudum ve araştırıp iletişime geçtim hocam sağ olsun telefonlarıma döndü ben aşk büyüsü istiyordum bana bu işlem için 2 hafta süre verdi. Hocamın dediğini yapıp beklemeye başladım. İşlemler devam ederken sevdiğim insanla aramda aşk olmaya başladı. Edis hocamın işlemi bitince aramızdaki bağın daha güçlendiğini gördüm. Edis hocama ne kadar teşekkür etsem. İyi ki karşıma çıktınız hocam Allah ne muradınız varsa versin. Tutmaz diye endişe yapmayın işinde en iyi Medyum hocası Edis hocamdır. Elinize emeğinize sağlık hocam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir