Siteye İçi Başlıklar

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur büyülerin bozulması hakkında bilgileri olmayan yüz binlerce kişi vardır özellikle bu işlemlerin nasıl yapılacağını bile bilemeyen araştırmalar yapmadan işlem yaptırmak isteyen bir çok insan vardır. Araştırmalar yapmadıkları için ne yapacaklarını bilmedikleri gibi yapacakları en ufak bir hatada bile çok ciddi sorunlar yaşayabilir. Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur çok eski zamanlardan yapılmakta olan bu işlemler özellikle deneyimli ve uzman medyumların yaptıkları büyülerin etkilerini tam olarak yok etmek için belli bir süre gerekmektedir. Bu süreler neden istenir kişiden yapılan büyünün bozulması bir kaç günlük bir sürede gerçekleşir. Büyülerin bozması yapılması kadar zor değildir. Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur toprak altında beklenen büyüler belli bir sürede sonuç vermediği takdirde o büyü etkisi yitirebilir. Bu konuda medyumlar genelde kişilere bir süre verir bu süre bitiminde bir sonuç olmazsa o işlemin etkileri bitmiştir.

Toprağa gömülen muska ne anlama gelir – Toprağa neden büyü gömülür

Toprağa gömülen muska ne anlama gelir muskalar ile büyüler aynı sonuçları elde bile yapılışı bir birlerinden oldukça çok farklıdır ve zaman süreçleri konusunda büyüler kısa sürede sonuç verirken muskalar veya vefkler çok uzun sürede sonuç verdikleri bilinir. Bunun nedeni ise vefkler veya muskalar tamamen dua tarzında yapılır ve hazırlanır. Fakat büyüler dua ile yapılmaz gerekli olan malzemelerin alınması durumunda bir sihir gibi yapılmaktadır. Toprağa gömülen muska ne anlama gelir teknik ve yapılış olarak farklı biçimlerde işlemler yapan medyumlara rast gelmek oldukça kolaylık. Bu medyumlar kendine özel teknik olarak nitelendirdikleri bu teknikler ile işlemler yapmaktadırlar. Bu teknikler her zaman işe yaramamaktadır. Her zaman istenilen sonucu almak için araştırmalar yapılmalıdır. Sahtekar veya dolandırıcı medyum hocalara bu konuda dikkat edilmesi gerekir her zaman istenilen sonucu elde etmek mümkün olmayabilir.

Dikkatinizi Çekebilir

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli çeşitli …

5 Yorumlar

 1. Murat

  Medyum hocası araştırıyorum yardım eder misiniz

  • Rahim

   Ben medyum Edis hoca ile çalıştım kısa bir sürede etkili sonuç aldım tavsiye ederim.

 2. Meryem

  Merhaba. Benim evliliğimde yaşadığım birkaç sıkıntı vardı bunun için işlem yaptırmak istedim. Uzun uzun medyum hocası araştırdım en sonunda medyum Edis hoca ile çalışmaya karar verdim. Sıkıntımı anlattığımda Edis hocam bana halledeceğini söyledi. Çok kısa bir sürede sonuç aldım çalışma yaptırmak isteyen herkese Edis hocamı öneririm. 0535 891 8597

  • Zumra

   Merhabalar işlemden kaç günde sonuç aldınız

  • Hayat

   Edis hoca ile çalışmak istiyorum ama piyasada güvenilir hoca yok biraz korkularım var Edis hocaya güvenebilir miyim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir