Siteye İçi Başlıklar

Türkiyede büyü bozan hocalar

Türkiyede büyü bozan hocalar? Büyü bozma yöntemleri

Türkiyede büyü bozan hocalar büyü bozma konusu oldukça ciddi bir konudur büyüler kişiler üzerine her amaçla yapılabilecek bir türde büyülerdir. Büyülerin yapıldığı kişiler kendisine büyü yapıldığını anlamakta çok zorluk çekebilir fakat büyü yapma konusunda iyi niyetle veya kötü niyetle yapılan büyü işlemleri söz konusudur. İyi niyetle yapılan işlemlerde her hangi bir zarar kimseye olmaz. Türkiyede büyü bozan hocalar bir çok medyum hoca kendisini büyü bozma konusunda uzman kişiler olarak tanıtarak insanları mağdur etmektedirler. Bu sebeple de büyü bozma konusunda yardım arayan kişilerin uzman ve deneyimli bir medyum bulmaları kendileri açısından daha iyi olacaktır. Türkiyede büyü bozan hocalar kötü niyetle yapılan büyüler kişide oldukça ciddi zararlar verebilmektedir. Fakat bazen kişide hastalıklar ve ciddi rahatsızlıkları da getirebilmektedir kötü niyetle yapılan büyüler.

İzmit büyü bozan hocalar? Eskişehir büyü bozan hocalar

İzmit büyü bozan hocalar büyü bozma yöntemleri bir çok farklı çeşitlerde ve şekillerde yapılmaktadır. Bazı medyumlar büyü ile bozmayı denerken bazı medyumlar vefk, tılsım, velp ve muska gibi yöntemler ile yapılmış olan büyüleri bozma tekniklerini uygularlar fakat rahmani olarak yapılan işlemlerde istenilen sonuca ulaşmak %50 %60 oranına sahiptir. Büyü işlemlerinde bu oran ise %80 &90 oranlarına sahiptir. İzmit büyü bozan hocalar büyülerin bozulma süresi yapılan büyünün ne amaçla yapıldığına göre değişmektedir. Bazı büyüler 2 günde bozulurken bazı büyüler 7 günde bozulabilir. İzmit büyü bozan hocalar büyü bozma konusunda henüz bir tecrübe sahibi olmayan kişilerin araştırmalar yaparak büyü bozma konusunda güvenilir kişilere danışarak istedikleri sonucu almaları elbette mümkün olcaktır. Büyü bozma işlemlerinde mutlaka işin ehlinden yardım alınmalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli çeşitli …

5 Yorumlar

 1. Saliha

  Eşimle aram çok bozuk neredeyse ayrılmak üzereyiz çalışma yaptırmak istiyorum ama ilk defa yapacağım için korkularım var lütfen bana yardımcı olur musunuz?

 2. Vildan toprak

  kaynanam tarafından eşimle ayrılmak adına yaptığı işlem sonucunda eşimle son zamanlarda soğumalar kavgalar yaşamaya başladık. boşanma davasına kadar gelince bir hocadan yardım almak amaçlı medyum aradım tavsiyeler üzerine Edis hocayla çalışarak Ermeni büyüsü işlemi yaptım. 8 gün içinde işlem eşime etki ederek boşanmadan vazgeçti ve yapılan bütün büyüler bozulunca eşim düzelmeye başladı. büyü bozma işlemi için Edis hoca diyorum. 0535 891 8597

 3. Bedirhan hoca

  Yakın akrabamın bana yapmış olduğu büyü yüzünden kendi aileme çevreme düşman kesiliyordum. yüz yüze hocalarla görüşmeye gittiğimde bana kısa vadeli sonuçlar sundular ve hiç biri olmadı. güzel yorumlarını okuduğum bedirhan hocayla da çalışıp neler olacağını beklemeye başladım çok kısa sürede bir çok hocanın yapamadıgını yaptı büyüyü bozunca kendime geldim bedirhan hocamı herkese tavsiye ederim.

 4. Samet

  Güvenilir medyum arıyorum büyü konusunda uzman olan bir hoca arıyorum

  • Bayram

   Büyü denilince aklıma direkt Medyum Edis hocam geliyor. Gerçekten 2 defa kendisine büyü yaptırdım ikisinden de çok güzel sonuç aldım. Medyum Edis hocamı öneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir