Siteye İçi Başlıklar

vefk yapan ankara hocaları

Vefk Yapan Ankara Medyum Hocalar

Vefk yapan Ankara medyumları büyü türleri içerisinde en etkili yöntem olan vefklere başvurmaktadırlar. İlk vefk örneklerine Milattan Önce 2000’li yıllarda Orta Asya’da rastlanmıştır. Tek tanrılı dinlere geçilmesi ile birlikte Yahudilik Hristiyanlık ve İslamiyet inancında vefk kullanılmıştır. Tüm semavi dinlerin ve müminlerin bu inanca sahip olmasının nedeni çok eski ve kadim bilgilerin kendi dini vecibelerine göre düzenlenmesidir.

Vefk Yapan Ankara Keçiören Hocaları

Vefk yapan medyumlar Ankara’nın merkezinde ve çeşitli ilçelerinde yer alan medyumlar dini bilgisi yüksek fıkıh ilmine hakim uzman hocalardır. İslam geleneğine göre Allah lafzının vefki Bismillah vefki ve çeşitli vefkleri uzmanca kullanmaktadırlar. Allah’ın doksan dokuz adı ve Besmele-i Şerif bulunan vefkler her türlü musibetten, şerden, şeytanca amelden, hastalık ve kazalardan korunmak için yapılır. Vefk yapan Ankara medyumları tarihte bilinen ünlü İslam bilginlerinin kitaplarında rastlanan kadim bilgilerle günümüzün ihtiyaçlarını birleştirerek vefkleri oluştururlar.

Vefk Yapan Ankara Çankaya Hocaları

Vefkler üçlü beşli yedili dokuzlu olarak sıralanmaktadır. Çiftli olanlar ise dörtlü, altılı, sekizli biçimde devam eder. 5×5’lik, 9×9’luk, üçlü, beşli, dokuzlu vevfkler en sık rastlanır biçimlerdir. Su doku benzeri bir yöntemle kareler sütun ve satırlar biçiminde hazırlanır. Üzerine sayılar ve harfler yazılır. Bu harfler belli bir sıralama ile oluşturulunca her satırın, sütunun veya köşegenin toplamı aynı sayıyı verir. Vefk yapan Ankara medyumları vefki sülasi (üçlü), vefki rubai (dörtlü), vefki humasi (beşli), vefki südasi (altılı) olan vefkleri kullanmayı daha çok tercih ederler.

En İyi Vefk Yapan Ankara Yenimahalle Hocaları

Her kişinin sınavı farklıdır. Kimi işinden, kimi eşinden, kimi ailesinden, kimi çocuğundan, kimi sağlığından sınanır. Hayatta bazen bir anlık gaflete düşer ve yanlış kararlar alırız. İşte vefkler böyle durumlardan bizi korur. Her daim dikkatli ve uyanık olmamızı sağlar. Vefk yapan Ankara medyumları önce tedbir sonra tevekkül, lafını çok sık kullanır. Her duruma karşı kendimizden ve çevremizden sorumlu olduğumuz için attığımız her adımda doğruluk ve mantıktan yana olmak gerekir. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de en iyi vefk yapan Ankara medyumları kişileri ve dolayısıyla toplumu korumak için çalışmaktadırlar.

Dikkatinizi Çekebilir

En iyi olumlu sonuç veren hocalar

En iyi olumlu sonuç veren hocalar En iyi olumlu sonuç veren hocalar bir çok farklı …

Bir Yorum

  1. vefk yapan izmir medyum hocaları

    4 yıllık beraberliğim olan erkek arkadaşım benden sebepsiz yere ayrılıp eski sevgilisine geri döndü. ben günlerce kendimi toparlamaya çalışırken kendisi mutlu hayat yaşıyordu erkek arkadaşımdan intikam almak için büyü yaptırmaya karar verdim. İnternet üzerinde bir çok araştırmalar yaptım ve tavsiyeler üzerine edis hocayı buldum kendisine ayırma vefki yaparak beni terk eden erkek arkadaşımla beraber olduğu kızı ayırmayı başardım. erkek arkadaşım bana geri dönmek istedi fakat bu sefer de ben onu istemedim. beni bir kere vuran adam bir şans daha versem bir kere daha vurabilir. sonunda istediğimi aldım bu konuda bana yardımcı olan edis hocama teşekkür eder herkese tavsiye ederim kendisini 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir